Panevėžio kolegijos nuotr.

Studentų tiriamųjų darbų konferencija MOKSLO ŠAKNYS’2015 sujudino Panevėžio kolegijos akademinį jaunimą!

Balandžio 16 d. įvyko 5-oji kasmetinė respublikinė studentų tiriamųjų darbų konferencija MOKSLO ŠAKNYS‘2015.

Konferencijoje pranešimus skaitė studentai iš Alytaus, Kauno, Žemaitijos ir Panevėžio kolegijų bei jaunieji tyrėjai iš Lenkijos, kurie šiuo metu mokosi kolegijoje pagal Erasmus+ mainų programą. Iš viso konferencijoje buvo pristatyta daugiau nei 50 pranešimų įvairiomis mokslo sričių temomis.

Konferenciją organizavo Panevėžio kolegijos studentų mokslinė draugija, kurią kuruoja Technologijos mokslų katedros vedėja, lektorė Birutė Dalmantienė.

Renginį atidarė ir sveikinimo žodžius tarė direktoriaus pavaduotojas studijoms dr. Ričardas Kliminskas, muzikinį sveikinimą dovanojo Muzikos pedagogikos studentų instrumentinis ansamblis, vadovaujamas Socialinių mokslų katedros dėstytojos Jolantos Antanatienės ir jungtinis kolegijos studentų choras, kurį subūrė Socialinių mokslų katedros dėstytoja Daiva Andriūnienė. Konferencijos svečiai Panevėžio prekybos ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas ir generalinis rūmų direktorius Visvaldas Matkevičius ne tik išsakė drąsinančius žodžius susirinkusiems dalyviams, bet ir įteikė vertingas dovanas geriausių straipsnių autoriams. Dovanomis taip pat buvo pagerbtos dėstytojos Ermina Čižienė ir Rima Šimbelytė, kurios paruošė daugiausiai studentų šiai konferencijai: Ermina Čižienė – 3, o Rima Šembelytė net 6 studentus.

Gausus būrys jaunųjų pranešėjų savo tiriamuosius darbus pristatė 5 sekcijose: raudonojoje sekcijoje diskutuota biomedicinos mokslų studijų srities temomis, technologijos mokslų atstovai savo įžvalgomis dalinosi mėlynojoje sekcijoje, geltonojoje sekcijoje aptartos aktualios socialinės problemos, švietimo ir ugdymo klausimai nagrinėti oranžinėje sekcijoje, o verslo ir vadybos bei teisės – žaliojoje.

Aušra Gudgalienė

Panevėžio kolegijos nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply