Su aukštatemperatūriais Daikin Altherma šilumos siurbliais – nenuspėjamas oras nebėra problema

Vienas iš didžiausių galvos skausmų Lietuvos gyventojams jų namuose – be galo permainingi ir nenuspėjami mūsų šalies orai. Žiemą temperatūra gali kristi gerokai žemiau -20 laipsnių Celsijaus, o vasarą – nesunkiai perkopti +30. Ekstremalūs temperatūrų pokyčiai pas mus nėra naujiena, tačiau jie kelia iššūkių ir vargina. Visgi, gali būti, kad yra paprastas sprendimas, kaip pasirūpinti savo namų mikroklimato nepriklausomybe. Apžvelkime, ką jums gali pasiūlyti Daikin Altherma aukštatemperatūriai šilumos siurbliai.

Daikin Altherma 3 H HT – idealiai tinka naujos statybos namams ar renovuojamiems objektams

Kuomet kalbame apie mikroklimato valdymą, dideliam komfortui dažnai reikia ir didelio galingumo įtaisų. Savaime suprantama, jog daug kas įsivaizduoja, kad galingas įtaisas bus griozdiškas, reikalaus daug erdvės, skleis triukšmą, galbūt net nebus suderinamas su esamais inžineriniais mazgais ir t. t.

Daikin Altherma aukštatemperatūriai šilumos siurbliai buvo sukurti apgalvojant šias problemas. Visų pirma – įrenginio dizainas yra modernus ir šiuolaikiškas, todėl jį galima montuoti tiek namų išorėje, tiek viduje, kur jis prisitaiko prie fasado arba interjero, atitinkamai.

Daikin Altherma aukštatemperatūriai šilumos siurbliai veikia itin tyliai – decibelų skalėje skleidžiamo garso stiprumas yra panašus į šnabždesį ar lauke čiulbančius paukštelius. Verta paminėti, kad DAIKIN Altherma 3 H HT šilumos siurbliai yra sertifikuoti „Quiet Mark“ ženklu, o tai reiškia, kad renkantis tyliai ir tuo pačiu itin efektyviai veikiančius DAIKIN įrenginius, galite būti ramūs dėl tylos ir komforto jūsų namuose.

Mūsų klientai vertina Daikin Altherma aukštatemperatūrius šilumos siurblius už tai, kad vienas įrenginys gali  vėsinti orą, šildyti ir pakaitinti vandenį. Daikin Altherma 3 gamos įrenginius lengvai priderinsite prie esamų šilumos mazgų, sumažinsite energijos sąnaudas, lyginant su senos kartos šilumos siurbliais.

Vėsinimas vasarą, šiluma žiemą, o karštas vanduo ištisus metus

Viena didžiausių problemų bet kuriuose namuose visada bus mikroklimato valdymas ištisus metus. Vasarą norisi, kad būtų galimybė vėsinti orą, o žiemą reikia daugiau šilumos. Vėlgi, šioje srityje, viskuo pasirūpina Daikin Altherma aukštatemperatūriai šilumos siurbliai.

Žiemą, net, kai lauke šaltukas spaudžia iki -27–28 laipsnių Celsijaus, šie įrenginiai išlieka efektyvūs ir efektyviai šildo jūsų namus. Na, o vasarą, net kai termometrai rodo, jog lauke – svilinantis karštis, šie šilumos siurbliai veikia it Daikin oro kondicionieriai ir gali vėdinti patalpas vėsiu oru. Net ir veikdami dideliu pajėgumu, šie šilumos siurbliai apie du trečdalius sau reikalingos energijos (~65 proc.) pasiima iš oro. Tik likę ~35 proc. paimami iš elektros energijos, tad sąnaudos energijai gali ženkliai sumažėti, jeigu pradėsite naudoti Daikin Altherma įrenginius. Juos taip pat įmanoma sujungti ir su jūsų saulės kolektoriais ar kita atsinaujinančios energijos sistema ir taip dar labiau sumažinti išlaidas.

Negalima praleisti ir to fakto, kad įrenginys veikia išvien su integruotu arba šalia montuojamu vandens šildytuvu. Autonomiškai veikianti sistema sudaryta iš protingų inžinerinių mazgų, kompresorinių šildymo elementų bei nėrūdijančio plieno vandens talpos. Visuomet galite turėti net iki 70 laipsnių Celsijaus įšildytą vandenį, net, kai lauke šalta.

Ilgaamžiškumas ir paprastas valdymas

RedDot ir IF dizaino apdovanojimai įtvirtina teiginį, kad Daikin Altherma pažangus, ergonomiškas ir aukščiausius standartus atitinkantis įrenginys. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, šis aukštatemperatūris šilumos siurblys turėtų ilgus metus patenkinti jūsų namų ūkio poreikius šildymui, vėsinimui ir karštam vandeniui.

Be to, Daikin kondicionieriai ir visi kiti Altherma įrenginiai gali būti valdomi ne tik nuotolinio pultelio pagalba, bet ir per išmaniąją programėlę. Norint pasiekti optimalią temperatūrą ar palaikyti geriausias sąlygas patalpose, pakaks vos kelių mygtukų paspaudimų jūsų telefone ar planšetiniame kompiuteryje!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: