Su būsimu partneriu diskutuota apie sveikatą

Ligonių kasos, paskelbusios vaikų piešinių konkursą „Mano šeimos gydytojas“, kuriame iki kovo 31 d. visos Lietuvos pradinukai pakviesti piešti savo šeimos gydytoją ir kaip jis gydo, organizuoja susitikimus partneriams, sutikusiems prisidėti prie konkurso nugalėtojų ar kitų dalyvių apdovanojimo, vyksiančio gegužės mėnesį. Šiuose susitikimuose akcentuojama šeimos gydytojo institucijos svarba, kalbama apie sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, privalomojo sveikatos draudimo (PSD) teikiamas galimybes.

Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovai šią savaitę lankėsi Panevėžio kino centre „Garsas“, kur į susitikimą juos pakvietė įstaigos darbuotojai. Kino centras „Garsas“ įsipareigojo dviejų atrinktų piešinių autorius apdovanoti kvietimais į filmą.

Panevėžio TLK atstovams nedidelio „Garso“ kolektyvo darbuotojai uždavė labai daug klausimų apie sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarką: domėjosi, kur pacientams rasti išsamios informacijos įvairiais klausimais, kaip elgtis, kai prašoma mokėti ar liepiama įsigyti gimdyvės rinkinį, ortopedijos technikos priemonę, vaistų ir pan., dalijosi patirtimi ir pasakojo apie juos nustebinusius situacijas, susijusias su greitosios pagalbos teikimu, gydymu ligoninėje, patekimu pas norimą gydytoją ir kt. Panevėžio TLK specialistai atsakė į kolektyvo narių klausimus, paragino juos stiprinti pasitikėjimą šeimos gydytojo institucija, aiškino, kiek daug kompetencijų šeimos gydytojai turi ir kiek daug gero gali padaryti šeimoms, jei abi pusės bendradarbiauja.

Kino centro darbuotojams rūpėjo, ar išvykę į užsienį ir susižaloję nemokamų atostogų metu jie bus drausti PSD, tikslinosi, ką reikia daryti tėvams, auginantiems vaikus, jei nori turėti sveikatos draudimą valstybės lėšomis, ar užtikrinamas PSD valstybės lėšomis turint 30 metų būtinąjį darbo stažą.

Panevėžio TLK atstovus nustebino pačių kino centro darbuotojų turimos žinios apie sveikatos priežiūrą, jų noras išsiaiškinti mažiau žinomus dalykus, aktyvumas užduodant klausimus.

Ligonių kasos specialistai 2 val. trukusią diskusiją su kino centro bendruomene įvertino kaip karštą ir produktyvią, vienai pusei padėjusią sužinoti tai, ko dar nežinota, kitai – išgirsti pacientų nuomonę ir patirtį apie konkrečias sveikatos priežiūros sritis.

Panevėžio TLK laukia ir kitų partnerių pasiūlymų susitikti bei įsteigti prizus vaikų piešinių konkurso dalyviams. O pradinukus ragina drąsiai piešti ir savo piešinius atnešti į ligonių kasą arba siųsti adresu: Respublikos g. 66, 35158 Panevėžys. Konkurso taisyklės skelbiamos www.paneveziotlk.lt.

 

Panevėžio teritorinė ligonių kasa


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *