Su įkaičiais įkliuvęs kontrabandininkas pasigyrė veikla

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė Panevėžio gyventoją, kuris ketino kontrabandines cigaretes išgabenti į Danijos Karalystę.

Kontrabandininkas šiai nusikalstamai veikai specialiai perdarė automobilį „Audi A6“ – įrengė slėptuves slenksčiuose, buferiuose, automobilio ratų arkose. Automobilyje išradingai įrengtose slėptuvėse pareigūnai aptiko paslėpta per 1 300 pakelių kontrabandinių cigarečių. Taip pat kontrabandinių cigarečių rasta ir per kratą įtariamojo garaže. Iš viso rasta ir paimta per 2 500 pakelių cigarečių.

Negana to, kad buvo sulaikytas su įkalčiais, įtariamasis pasigyrė, kad cigaretes automobilio slėptuvėse į Danijos Karalystę gabena apie 3 metus ir per tą laiką išgabeno didelį kiekį kontrabandinių cigarečių. Jam pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199-2 str. 1 d. („Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis“), numatančią, kad tas, kas pažeisdamas nustatytą tvarką įgijo, laikė, gabeno, siuntė, naudojo ar realizavo akcizais apmokestinamas prekes, kurių vertė viršija 250 MGL dydžio sumą, baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki 7 metų.

Rasa Černauskaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: