LaisvalaikisŽiniasklaida

Su Meksikos milijonieriumi gyvenusios lietuvės drama: vienatvę draugas gydė kreditine kortele

Su Meksikos multimilijonieriumi kartu gyvenusi lietuvė Goda Stasiulaitytė išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 atskleis, kodėl ji paliko prabangų gyvenimą Meksikoje ir grįžo į tėvynę.

Žavi mergina dalyvauja naujajame LNK nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“.

Mergina sako, kad pažintis su meksikiečiu prasidėjo oro uoste, kuomet vyras ją užkalbino Frankfurto oro uoste esančioje kavinėje.

„Oro uoste yra tokia kavinukė, jis prisėdo prie manęs ir mes pradėjome šnekėtis. Apsikeitėme numeriais ir, man nuskridus į Tenerifę, sulaukiau žinutės, kviečiančios atvykti pas jį į Meksiką“, – šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. LNK laidoje KK2 pasakos Goda.

Mergina nedvejodama sutiko su turtingo vyro pasiūlymu ir naujaisiais Godos namais tapo prabangi ranča Meksikos sostinėje. Lietuvaitei rūpintis nereikėjo niekuo – nei plauti indų, nei tvarkytis namų, viską už gražuolę atlikdavo namuose dirbantys tarnai.

Ten tikrai taip nėra, kaip rodo per serialus, bet jo namai tikrai buvo įspūdingi – su baseinu, privačiu kino teatru ir kita“, – laidoje sakys G. Stasiulytė.

Lietuvė gyveno kaip rojuje – su privačiu lėktuvu skraidydavo, kur širdis užsigeisdavo, laiką leisdavo prabangiose jachtose ir net susipažino su garsiąja Paris Hilton.

„Turėjau viską. Pradžioje man dėmesio būdavo daug, geriausiai jausdavausi, kai mes kažką veikdavome – skrisdavome prie jūros, Akapulko miestą ir panašiai“, – pasakos Goda.

Tačiau lietuvaitė atviraus, kad jai dažniausiai tekdavo laiką leisti vienai, kadangi mylimasis buvo labai užimtas verslo reikalais. „Viena niekur neidavau, iš paskos vaikščiodavo vairuotojas, nes Meksike yra ganėtinai nesaugu. Turėjau pilną laisvę, skraidydavau pas draugę ir mamą“.

Meksikos milijonierius Godos vienatvę bandė gydyti pinigais – davė kortelę ir leido lietuvaitei leisti pinigus į visas puses. Mergina galėjo pirkti prabangiausius rūbus.

„Jeigu žmogus turi daug pinigų, tai nereiškia, kad pas tave viskas turi būti iš „Dior“ ar „Gucci“. Aš galėjau sau leisti, jis man nieko nėra sakęs, bet aš tikrai „nešluodavau“ firminių parduotuvių“, – sakys Goda.

Tačiau po kurio laiko Goda pasiilgo Lietuvos ir artimųjų, todėl lietuvaitė paliko multimilijonierių ir grįžo į tėvynę: „Mes pabuvome su jo šeima ir išvykau į Lietuvą. Viskas, kiek galima tampytis iš vieno pasaulio galo į kitą? Noriu save atverti naujiems santykiams“.

„Po šių santykių manau, kad mano antra pusė turėtų būti lietuvis, nes būna, kad žmogus nesupranta tavęs, yra tas kultūrinis skirtumas ir suvokimas. Tu iki galo nemoki pasakyti, ką jauti, bet tai ne dėl kalbos, tiesiog tas žmogus yra iš kito pasaulio“, – kalbės naujojo, šiandien LNK eteryje startuosiančio nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ dalyvė G. Stasiulaitytė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close