G. Kartano nuotr.

Su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos komanda aptartos šiandienos švietimo aktualijos

Panevėžyje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius su komanda, kurie susitiko su Panevėžio regiono savivaldybių atstovais padiskutuoti pedagogams kylančiais klausimais, aptarti iššūkius ir gerąsias patirtis.

„Jau nuo šio rudens startuoja atnaujintos ugdymo programos. Mums visiems tai kelia daug klausimų, todėl džiaugiuosi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos komandos vizitu. Tikiu, kad susitikimo metu pasikalbėsime apie tai kas mums rūpi, sužinosime daug vertingos informacijos.  Visiems linkiu pozityvios ir produktyvios diskusijos“, – visus susirinkusiuosius pasveikino Panevėžio miesto mero pavaduotoja Loreta Masiliūnienė.

Susitikimo metu pagrindinis dėmesys buvo skirtas atnaujintoms ugdymo programoms, pagal kurias dalis klasių pradės dirbti jau nuo šio rudens. Diskutuota apie įgyvendinamą projekto „Tūkstantmečio mokyklos I“ programą, mokytojų trūkumo klausimą, kalbėta apie įtraukųjį ugdymą, nuo šio rudens startuosiančią Gyvenimo įgūdžių programą, kokybiškų paslaugų specialiųjų poreikių turintiems vaikams užtikrinimą bendrojo lavinimo mokyklose, regiono savivaldybių bendradarbiavimą bei kitus svarbius švietimo aspektus.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos komanda yra suplanavusi aplankyti visus šalies regionus. Šis susitikimas Panevėžyje – devintas.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: