„Ąžuolo“ progimnazijos nuotr.

Su tavo švente -Lietuva

Tai šventė, kuri ateina kiekvienais metais. Tarsi dar vienas, kiekvieno  mūsų – gimtadienis.

„Ąžuolo“ progimnazijos floristų būrelio „Smilga“ vadovė Daiva Baubonbienė ir jaunųjų miško bičiulio „Miško meistreliai“ vadovas Romas Kupčinskas nariai ilgai galvojo kaip sutikti šią datą.

Buvo nutarta – darysim koliažus. Turėjom gamtinių medžiagų parsivežtų iš pajūrio, miško, pagriovių. Visas  medžiagas išradingai panaudojus ir pritaikius STEAM-ą , gimė dar viena idėja darbus eksponuoti lauke. Dar prieš kokius 20 metų mūsų pasodintos liepaitės išaugo į grakščias liepas, tad mūsų darbų eksponavimui tiko idealiai. Vaikai išsirinko medžius, ant kurių ir sukabinome jų kūrinius.

Savo darbus atlikome integruodami ne vieną dalyką , kurio mokosi vaikai. Matematika, gamta, technologijos,  net chemija turėjo darbuose suskambėti kartu darniai ir kūrybiškai. Apskaičiuoti matematiškai paveikslo rėmus arba kokio ilgio pagaliukus sukarpyti, parinkti, chemiškai  atmosferai atsparius klijus , rėmų dažus, gamtiškai kūrėme deriniusiš to , ką pati gamta sukūrė. Pjovėm , klijavom, derinom ir vaikų darbai džiugina kiekvieną Kniaudiškių mikrorajono gyventoją , kuris praeina mūsų mokyklos liepų alėja, vedančia link amfiteatro. Gabija ,Nerita, Ramilis, Gailė,  Urtė, Austėja, Goda, ir kt. savo darbais sveikina kiekvieną su Lietuvos nepriklausomybės diena.

Daiva Baubonienė, „Ąžuolo“ progimnazijos mokytoja-metodininkė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: