Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-11-12

Su tituluota gražuole Agne Kavaliauskaite gyvenantis šokėjas Tomas Legenzovas laukia tinkamo laiko vestuvėms

BTV „Muzikinės kaukės“ dalyvis Tomas Legenzovas šiuo metu laiko poilsiui neturi – vaikinas aktyviai repetuoja projekto pasirodymus ir stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su šeima bei širdies drauge, „Mis Lietuva 2014“ ir šokių studijos įkūrėja Agne Kavaliauskaite. Pora susižadėjusi ir kartu yra jau beveik 9-erius metus. Paklaustas, ar dar ne laikas ruoštis vestuvėms, vaikinas tik šmaikščiai nusijuokia ir prasitaria, kad vestuvės yra planuose, bet iš pradžių jis turi pasiekti savo svajonės – tapti televizijos laidų vedėju.

„Dabar yra pats intensyviausias ir kupinas projektų metas. Dabar turiu begalę renginių, juk artėja gruodis. Pats režisuoju renginius, „Muzikinė kaukė“ reikalauja be galo daug savęs, o dar turiu ir draugų, kuriuos reikia aplankyti. Laiko dabar detaliam planavimui nėra“, – pasakoja Tomas. Vaikinas neslepia, kad abu įsimylėjėliai laiko visiškai neturi. „Šiuo metu džiaugiamės, kad abiems gerai sekasi, viską dėliojame iš eilės. Ir tikrai vestuvės bus. Tik reikia tam sulaukti tinkamo laiko“.

Paklaustas apie ateities planus po projekto, vaikinas atvirauja, kad jo svajonė – vesti savo televizijos laidą. „To siekiu daug dirbdamas, augdamas bei tobulindamasis. Norėčiau vesti pramoginio tipo laidą“. Vaikinas neslepia, kad tikisi būti pastebėtas.

Jau šį šeštadienį 19.30 „Muzikinėje kaukėje“ per BTV Tomas Legenzovas įkūnys Elvį Preslį.  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: