Su trenksmu grįžtančio „X Faktoriaus“ teisėja Jazzu: „Talentams turiu itin gerą uoslę“

Milžiniško populiarumo visame pasaulyje sulaukęs, du sezonus Lietuvoje itin sėkmingai gyvavęs muzikinis projektas „X Faktorius“ sugrįžta! Visi, turintys dainavimo talentą, charizmą ir trokštantys išgarsėti, kviečiami pildyti dalyvių anketas internete http://goo.gl/16w2Xv, o jau nuo šios savaitės – apsilankyti projekto atvirų durų dienose. Negana to, savaitgalį TV3 eterį ir žiniasklaidos platybes apskriejo dar viena žinia – prie „X Faktoriaus“ trečiojo sezono teisėjų prisijungė viena garsiausių ir talentingiausių dainininkių Lietuvoje – Justė Arlauskaitė-Jazzu.

„Tu turi vieną galimybę – pasinaudok ja. Dirbk sunkiai, ir tu laimėsi. Nebijok – aš taip pat „X Faktoriuje“ naujokė“ – ateik ir mes kartu laimėsime“, – TV3 anonsu kviečia pildyti anketas, ateiti į atrankas ir tapti jos komandos nariais, Jazzu.

Dainininkė šiuo metu keliauja po Indiją ir žada namo parsivežti ne tik neišdildomų įspūdžių, bet ir įkvėpimo kūrybai bei savo, kaip „X Faktoriaus“ teisėjos, debiutui. „Esu laiminga, kad projekto kūrėjai mane pakvietė į komisiją, nes joje – mano nuostabūs bičiuliai, kuriais galiu pasitikėti ir su kuriais – nors ir į pasaulio kraštą! O šį kartą – į talentų paiešką“, – pasakoja Jazzu, puikiai atsiliepdama apie „X Faktoriaus“ teisėjus Marijų Mikutavičių, Saulių Prūsaitį ir Saulių Urbonavičių-Samą.

„Tikrai nemaniau, kad atsidursiu televizijoje, man pačiai tai naujas iššūkis. Tikiu, kad Lietuvoje yra daug gerai dainuojančių žmonių, kurie turi būti išgirsti. Kuo galėsiu, tuo jiems padėsiu“, – žada Justė.

Naujoji projekto teisėja sako, jog jai norisi, kad lietuviškasis „X Faktorius“ toliau keltų savo kartelę: „Noriu, kad keltume kartelę iki pasaulinio lygio – noriu, kad į atrankas ateitų žmonės, kurie ne mano galį dainuoti, o tie, kurie dainuoja iš tikrųjų, kurie gyvena muzika ir turi svajonę būti dainininku iš didžiosios D. Į savo komandą surinksiu geriausius – nebus jokių kompromisų. Tikiu, kad tikslingai siekiant svajonių, jos ir išsipildo, todėl savo komandoj noriu matyti itin gabius ir dirbti užsibrėžusius žmones.

J. Arlauskaitė-Jazzu džiaugiasi galimybe iš arti matyti televizijos kūrimo užkulisius: „Tai puiki proga man pačiai pamatyti, kaip viskas vyksta. Be to, talentams turiu itin gerą uoslę. „X Faktorius“, nors ir turintis analogų pasaulyje, vis dėlto buvo pirmasis toks projektas, todėl abejonių neliko, kad turiu prie to prisiliesti. Ten einu sutikti talentų, patarti jiems ir gerai praleisti laiką su bendraminčiais muzikoje, scenoje.

Vienai sėkmingiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių, „M.A.M.A.“ apdovanojimų nuolatinei laimėtojai, sausakimšose salėse koncertuojančiai J. Arlauskaitei-Jazzu, „X Faktoriaus“ teisėjos kėdę užleidžia iki šiol projekte sėkmingai teisėjavusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė. Žinoma moteris laukiasi trečiosios atžalos ir jau greitai panirs į motinystės rūpesčius ir malonumus.

Tuo tarpu Justė ir jos kolegos Saulius, Samas bei Marijonas žiūrovus kviečia nesnausti: pildyti anketas www.tv3.lt ir apsilankyti „X Faktoriaus“ atvirų durų dienose prekybos centruose „Akropolis“, kurios vyks jau šį šeštadienį, balandžio 25 dieną Klaipėdoje, sekmadienį – Šiauliuose, gegužės 9 dieną – Kaune, gegužės 10 dieną – Vilniuje. Visų renginių pradžia 12.00 val.

„X Faktorius“ – jau greitai per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: