Panevėžio PPAR nuotr.

Sudaryta Panevėžio verslo taryba

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės taryba sudarė Panevėžio miesto verslo tarybą (VT).

Ji sudaryta iš trijų grupių – Savivaldybės, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR), Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos.

„Labai džiaugiuosi šiuo sprendimu ir matau, kad atnaujinta taryba yra kokybiškesnės sudėties, joje daugiau įvairių sričių atstovų, todėl tikiu, kad jos veikla ir darbas bus aktyvesnis, prasmingas ir naudingas miesto bendruomenei“, – sakė Panevėžio prekybos pramonės amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Savivaldybės atstovai: meras Rytis Račkauskas, mero pavaduotojas Aleksas Varna, administracijos direktorius Tomas Jukna, direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Vyžintas. PPAR – prezidentas Sigitas Gailiūnas, generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, PPAR narys Nerijus Gvazdauskas. Pramonininkų asociacijos – Panevėžio krašto pramoninkų asociacijos prezidentas Jonas Klybas, Panevėžio krašto pramoninkų asociacijos narys, VšĮ Lietuvos inovacijų centro atstovas Šiaurės rytų Lietuvoje Rimantas Serva, Panevėžio verslininkų asociacijos vadovas Kazys Grabys.

Pagrindinis VT tikslas – siekti sukurti ir nuolat gerinti verslo plėtrai palankią aplinką ir sąlygas Panevėžyje, išlaikyti verslo plėtrą kaip vieną iš prioritetinių miesto plėtros sričių.

VT analizuos verslo situaciją mieste, teiks siūlymus verslo problemoms spręsti, palankesnių sąlygų naujoms įmonėms, padės formuoti verslininkų informavimo ir ugdymo koncepciją, tarpininkaus gerinant dialogą su savivalda, stebės ir analizuos kaip įgyvendinami su verslo aplinka susiję teisės aktai, sieks, kad verslininkų pasiūlymai dėl verslo aplinkos gerinimo operatyviai pasiektų Savivaldybės ir kitas institucijas ir kt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: