Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-09-27

Sudėtingas skyrybas išgyvenanti Rūta Ščiogolevaitė prisipažįsta bijanti leistis į naujus santykius

Žinoma dainininkė Rūta Ščiogolevaitė dabar atrodo itin pasikeitusi. Sulieknėjusi ir kiek atsiauginusi trumpus plaukus ji atrodo puikiai. Tačiau dainininkė išduoda, kad tokių pokyčių priežastis ne idealiai subalansuotas mitybos planas, o darbai bei rūpinimasis savo penkiais vaikais.

Kalbėdamasi su „Delfi TV“ laidos „Kasdienybės herojai“ komanda ji išduoda, kad išgyvendama užsitęsusias skyrybas nesijaučia pasiruošusi naujiems santykiams.

„Tu nežinai, kur gyvensi, kaip gyvensi. Tai yra sudėtinga. Ypatingai kai yra didelis ginčas ir kam aš būčiau įdomi su penkiais vaikais“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakos Rūta.

Atlikėja prisipažįsta, jog kartu yra malonu gauti žinutes iš gerbėjų ir galbūt jau galėtų pagalvoti apie naują pažintį, nors į vyrų žinutes atsako ir ne visada.

„Yra keletas vyrukų, kurie parašo ir labas vakaras, ir labas rytas. Ne visada aš atsakau. Aišku, tai yra malonu. Vis tiek moteriai yra malonu dėmesys ir komplimentai. Tai yra labai žmogiška.

Aš apie tai negalvoju, nes mano rūpesčiai dabar tikrai visai kiti. Man dabar labai svarbu, kad vaikai augtų, mokytųsi, jų sveikata, visi buitiniai rūpesčiai kasdieniniai. Apie santykius aš kartais pajuokauju, kad kam aš būčiau įdomi su penkiais vaikais, nors man tai visiškai pačiai juokinga. Kita vertus, kartais gal net ir pagalvoju, kad nueičiau gal į kokį pasimatymą kavos išgerti. Nematau tame problemos“, – šypsodamasi „Delfi TV“ laidoje prisipažįsta žinoma moteris.

„Delfi TV“ laida „Kasdienybės herojai“ – pirmadienį 21 val. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: