Sukarintoje stovykloje išbandymai ir policijos pareigūnų patarimai

Rokiškio Atvirojo jaunimo centro „Baltų Ainiai“ vadovas Aleksandras Melnikovas ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato viršininkas Eugenijus Šopis šių metų balandžio 15 dieną sudarę ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį, ir tikrai nepaliko jos dūlėti stalčiuje.

„Baltų ainiai“ vykdo aktyvią patriotinę veiklą ir į savo renginius kviečia policijos pareigūnus, kartu dalyvauja projektuose, skirtuose patraukliam ir turiningam jaunimo užimtumo skatinimui.

Vienas iš tokių renginių – karinė stovykla Žiobiškio miestelyje. Į stovyklą sukvietę nemažą būrį rajono paauglių organizatoriai surengė jiems tikrą išbandymą: jaunuoliai turėjo ne tik laikytis kariškos drausmės, įveikti sudėtingas rungtis, bet ir mokėsi savarankiškumo: patys susitvarkyti kambarius, pasikloti lovas, gaminti pusryčius bei vakarienę.

Pakviesti į stovyklą rajono policijos pareigūnai stovyklaujančius jaunuolius supažindino su policininko profesija, diskutavo apie savanorystę, jaunųjų policijos rėmėjų veiklą. Kalbėta apie paauglių daromus teisės pažeidimus ir už juos taikomą atsakomybę, nagrinėtos gyvenimiškos situacijos, ieškota būdų, kaip atsispirti vilionėms, blogai įtakai. Taip pat pareigūnai ir stovyklautojai jėgas išmėgino šaudydami į taikinius ir žaisdami šratasvydį.

Policininkus maloniai nustebino stovyklos tvarka, drausmė bei draugiška atmosfera. Atsisveikindami pareigūnai tikino, manantys, kad stovyklautojų sielose jau dygta pilietiškumo, patriotizmo sėkla ir, kad šie jaunuoliai ateityje nepasuks nusikalstamais keliais.

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: