Sukčiai išmanėja

Panevėžio apskrities VPK praneša apie Panevėžio apskrityje pasitaikančius sukčiavimo atvejus. Praėjusios paros įvykių ir nusikaltimų suvestinėje jų net trys.

Rugpjūčio 21 d. 00.17 val. policijoje gautas vyro (gim. 1965m.) gyvenančio Biržuose, Žemaitės gatvėje pareiškimas, kad rugpjūčio 20 d. telefonu su vyru sutarė parduoti stacionaraus kompiuterio plokštę. Prekę perdavė atvykusiam asmeniui, tačiau pinigų iki šiol negavo. Nuostolis – 610 Eur.

Rugpjūčio 23 d. 9.20 val. vyras (gim. 1990m.) gyvenantis Biržuose, Saločių gatvėje pranešė, kad rugpjūčio 17 d. 17.40 val. internetu, pardavė nenustatytam asmeniui  balto aukso žiedą. Atsiuntus bankinio pavedimo kopiją žiedas buvo perduotas atvykusiam pirkėjo draugui, tačiau pinigų už parduotą prekę vyras negavo. Nuostolis – 350 Eurų.

Rugpjūčio 22 d. moteris (gim. 1984m) gyvenanti Panevėžyje, Kniaudiškių gatvėje pranešė policijai, kad rugpjūčio 7 d. skelbimų portale pardavinėjo mobilaus ryšio telefoną. Rugpjūčio 16 d. 14.15 val. sulaukė pirkėjo skambučio. Buvo atsiųstas iš pirkėjo į el. paštą pranešimas apie bankinį pavedimą. Perskambinusi pirkėjui sutarė, kad telefoną perduos atvykusiam taksi vairuotojui prie prekybos centro, Panevėžyje. Vėliau patikrinusi banko sąskaitą pastebėjo, kad jokio pinigų pervedimo nebuvo. Nuostolis –  240 Eur.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: