Pexels nuotr.

Suknelės pasirinkimas pagal kūno tipą – į ką atsižvelgti?

Nors besirinkdamos drabužius, dažnai atkreipiame dėmesį į vyraujančias madas ar mėgstamas spalvas, labiausiai reikėtų susikoncentruoti į savo figūros tipą. Tuomet subtiliai bus galima užmaskuoti figūros netobulumus ir dar labiau paryškinti tai, ką turime geriausio – tikriausiai apie tai pasvajoja daugelis iš mūsų. Jei ketinate savo spintą papildyti nauja suknele, pirmiausiai išsiaiškinkite, kokio tipo modeliai geriausiai tinka Jūsų figūros tipui.

Obuolys

Tokios figūros savininkių užduotis – suteikti kūnui daugiau išraiškingumo ir formų, kurių dėl vienodų figūros linkių neretai pritrūksta. Tai padaryti leidžia standesnių medžiagų, griežtesnių kirpimų suknelės ir liemenį pabrėžiantys jų modeliai. Galite rinktis paaukštintą taliją turinčius modelius ar išbandyti dirželius, kuriuos galėsite pritaikyti prie pačių įvairiausių suknelių. Turėtumėte vengti horizontalių linijų ir detalių bei labai laisvų, tarsi maišas kabančių suknelių – lygiai taip pat, kaip ir itin aptemptų modelių. Kartais rekomenduojama labiau atkreipti dėmesį į viršutinę kūno dalį – tai padarysite pasirinkusios didesnę iškirptę ar kitus panašius sprendimus.

Kriaušė

Turinčioms kriaušės formos figūrą, reikėtų ieškoti suknelės, kuri atkreiptų dėmesį į viršutinę kūno dalį ir subtiliai užmaskuotų apatinę. Tam puikiai tinka „A“ formos trikotažinės suknelės ar iš kitų audinių pasiūti drabužiai. Geriausia, jei pasirinktas rūbas nebus vienspalvis, tačiau tuomet reikėtų rinktis tokius modelius, kurių apatinė dalis yra tamsesnė, o viršutinė – šviesesnė ar netgi papuošta įvairiomis dėmesį traukančiomis dekoracijomis. Turėkite omenyje, kad Jums labiausiai tinka kvadratinė arba „V“ formos iškirptė, o suknelė turėtų būti ilga arba siekti kelius – įsitikinkite, kad ji „nesibaigia“ ties plačiausia šlaunų vieta.

Apverstas trikampis

Šiam figūros tipui labiausiai tinka tos proginės ar laisvalaikio suknelės, kurios vizualiai prideda papildomų kilogramų klubų srityje. Ypač rekomenduotina rinktis varpelio formos modelius, kurie leis pabrėžti geriausius figūros privalumus. Taip pat galite išbandyti sukneles su paaukštintu liemeniu, lengvai pūstu arba klostuotu sijonu. Ieškokite tokių rūbų, kurie turi „V“ formos iškirptę, kuri vizualiai prailgins viršutinę kūno dalį. Apatinė suknelių gali būti papuošta įvairiomis originaliomis detalėmis, tačiau tokių sprendimų reikėtų vengti viršutinėje jų dalyje. Taip pat, kaip ir stambių raštų, masyvių apykaklių ar pūstų rankovių.

Smėlio laikrodis

Tai – kone tobuliausiu laikomas figūros tipas, kuriam surasti tinkamus rūbus tikrai nėra sudėtinga. Drąsiai galite rinktis tokias sukneles, kurios pabrėžtų liekną liemenį ir dar labiau išryškintų kontrastą tarp jo ir biusto bei klubų. Tai padaryti leis lengvo audinio susiaučiamos suknelės ar, pavyzdžiui, džinsinės suknelės su dirželiu. Ši detalė Jūsų įvaizdyje turėtų atsirasti kaip įmanoma dažniau. Jums tinka klubus aptempiančios, „V“ formos iškirptę ar lengvai nuleistą pečių liniją turinčios suknelės, tačiau reikėtų atsisakyti pūstų ar klostuotų sijonų. Platus visiems figūros tipams pritaikytų suknelių asortimentas Jūsų lauks Pigu.lt el. parduotuvėje.

Stačiakampis

Šios figūros savininkėms puikiai tinka tokios suknelės, kurios vizualiai sukuria proporciją tarp viršutinės bei apatinės kūno dalies ir taip paryškina liemenį. Tam tinka susiaučiami ar įliemenuoti modeliai. Drąsiai galite rinktis raukiniais, nėriniais ar kitomis žaviomis dekoracijomis papuoštus modelius. Privalumus išryškinsite pasirinkusios apvalią formą. Jei didžiuojatės savo kojomis, galite ja paryškinti pasirinkusios trumpesnes sukneles. Tačiau venkite labai aptemptų ar tiesaus silueto modelių, kurie galėtų paryškinti figūros trūkumus.

Atsižvelgusios į šiuos patarimus, su naująja suknele atrodysite nepriekaištingai. Visgi, kiekvieno figūros tipo atstovės turės pakankamai laisvės eksperimentams ir stiliaus improvizacijoms – pasistenkite, kad šie drabužiai atspindėtų Jūsų asmenybę.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: