LaisvalaikisŽiniasklaida

Sukrečianti A. Večerskio žmonos išpažintis: „Mane terorizavo pamotė“

„Aš puikiai suprantu visas merginas, kurios tik dabar išdrįsta prabilti apie patirtą seksualinį priekabiavimą. Kai nutinka tokie dalykai, sunku garsiai imti ir dalytis savo skausmu. Aš pati tik dabar sugebėjau garsiai ištarti sau ir artimiesiems, kokį terorą man teko patirti iš mano pačios pamotės“, – laidoje „Ant bangos“ pirmą kartą viešai apie skaudžią patirtį prabilo garsaus režisieriaus Adolfo Večerskio (68) žmona Viola Večerskienė (63).

Jau vasario keturioliktosios vakarą Adolfas ir Viola Večerskiai dalysis sėkmingos santuokos receptais. Garsi pora save vadina nykstančia rūšimi, jie jaučiasi įsimylėję prabėgus daugiau nei keturiasdešimčiai santuokos metų. Laidos vedėjui Kristupui Krivickui užsiminus apie šiandien Lietuvą šiurpinančius seksualinio priekabiavimo skandalus tarp meno atstovų ir studenčių, Violos Večerskienės akyse ėmė kauptis ašaros.

„Aš galiu įsivaizduoti, ką tos merginos išgyvena šiandien. Pati to dar niekada nesu pasakojusi, tačiau būdama studentė patyriau tikrą terorą. Įstojusi į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją ėmiau studijuoti solinį dainavimą, o mano pamotė tapo mano dėstytoja. Mane terorizavo mano pačios pamotė, jūs galite įsivaizduoti, koks tai jausmas? Man net dabar gniaužia kvapą viską prisiminus“, – vyro ranką spausdama pasakojo V. Večerskienė.

Papasakojusi, kaip ją terorizavo pamotė ir kodėl net nuo artimiausių žmonių visą laiką ši istorija buvo nutylėta, A. Večerskio žmona ėmė raginti visas merginas, vaikinus netylėti ir nebūti vienus su savo skausmu.

Laidoje „Ant bangos“ išgirsite ne tik skaudžią Violos Večerskienės išpažintį. Laidos vedėjai Natalija Bunkė ir Kristupas Krivickas aptars visą Lietuvą sudrebinusių naujienų dešimtuką. Garsiausia Astrologė Vaiva Budraitytė atskleis, kas laukia Lietuvos perkopus šimtmetį, Monikos Šalčiūtės nuomojamo buto savininkė paskelbs karą socialinių tinklų žvaigždei televizijos studijoje, visa tai ir daug kitų pikantiškų naujienų jau šį trečiadienį laidoje „Ant bangos“ 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Tags

Siūlome perskaityti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.