Sukurtas Panevėžio miesto jaunimo politikos metodinis leidinys

Panevėžio miesto savivaldybė drauge su Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ sukūrė Panevėžio miesto jaunimo politikos metodinį leidinį.

„Džiaugiamės, kad Panevėžyje auga aktyvus jaunimas, kuris yra neabejingas miestui, dalyvaujantis įvairiose diskusijose, analizuojantis įvairius iššūkius bei siūlantis jų sprendimo būdus. Ne tik Savivaldybė, bet ir įvairios mieste veiklą vykdančios institucijos palaiko intensyvų dialogą su jaunimu. Panevėžys – visų mūsų miestas, tad ir kuriame jį bendromis pastangomis“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio miesto jaunimo politikos metodiniame leidinyje pristatoma, kas yra jaunimo politika, Jaunimo reikalų taryba, pristatomos įvairios Savivaldybės siūlomos finansavimo galimybės, kokios Panevėžyje veikia jaunimo organizacijos, laisvalaikio praleidimo galimybės, pristatoma vasaros darbo programa, savanorystė, rašoma apie Atvirą jaunimo centrą ir kt.

„Dar praėjusiais metais viename iš Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ organizuotų susirinkimų metu buvo atkreiptas dėmesys į jaunimo lyderių migraciją ir sparčią jaunimo organizacijų rotaciją. Dėl šių priežasčių jaunimas dažnai nukenčia, o jaunimo organizacijoms trūksta kompetencijų. Todėl buvo pasiūlyta sukurti metodinį leidinį, skirtą būtent Panevėžio miesto jaunimui, kuris prisidėtų prie naudingos patirties perdavimo“, – teigia Panevėžio miesto savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Toma Karosienė.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: