Sulaikytas aplinkos apsaugos vyriausiasis specialistas

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai vakar, įtariant kyšininkavimu, sulaikė Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Alytaus valdybos Druskininkų aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiąjį specialistą Ž. N.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, aplinkos apsaugos vyriausiasis specialistas reikalavo didesnio nei 2500 eurų vertės kyšio iš privataus juridinio asmens vadovo ir dalį kyšio priėmė. Kaip įtariama, už kyšį buvo siūlyta išvengti atsakomybės dėl žemės grunto užteršimo statybinėmis atliekomis.

Vakar ir šiandien atliekami ikiteisminio tyrimo veiksmai, kratos aplinkos apsaugos vyriausiojo specialisto namuose, darbo vietoje. Artimiausiu metu bus sprendžiamas klausimas dėl nušalinimo ir kardomosios priemonės paskyrimo.

Pagal Baudžiamąjį kodeksą, už sunkų nusikaltimą (BK 225 str. 2 d.) asmeniui gali būti skirta bauda nuo 7500 iki 300000 eurų arba laisvės atėmimas iki 7 metų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: