Sulaikyti brakonieriai

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, gavę operatyvios informacijos, Biržų rajone Slyžių kaime sulaikė šio kaimo gyventoją B.U.

Šis kaimo gyventojas vienos gražios dienos vakare netoli savo namų, vedamas medžioklės aistros, neteisėtai sumedžiojo suaugusį stirnos patiną. Šio medžiotojo nuotykiai baigėsi Biržų rajono apylinkės teismo nutarimu, kur jam buvo paskirta 868 eurų bauda su teisės medžioti atėmimu vieneriems metams bei graižtvinio šautuvo konfiskavimu. Šiam medžiotojui taip pat teks atlyginti ieškinį 1593,55 eurų už gyvajai gamtai padarytą žalą.

Neteko paskanauti žuvies ir dviems Kupiškio rajono, Skapiškio seniūnijos, Kreipšių kaimo gyventojams T. R. ir A. L., kurie Mituvos ežere ties Kreipšių kaimu buvo užmerkę du statomus tinklus. Neilgai teko laukti į tinklus pakliuvusių žuvelių, mat pareigūnai sumaišė jų planus ir anksčiau paprašė ištraukti draudžiamus žvejybos įrankius iš vandens, todėl ir žala, padaryta vandens gyvūnijai tik 65,58 eurai.

Brakonieriams paskirtos administracinės baudos po 144 eurų, konfiskuoti abu statomi tinklai.

 

G. Stukas

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: