Sulaikyti įtariamieji neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis. Tarp sulaikytojų ir policijos pareigūnas

Panevėžio policijos pareigūnai sulaikė nesąžiningą kolegą.

Po sėkmingai atlikto tyrimo Panevėžio apskrities VPK Imuniteto ir vidaus tyrimo skyriaus pareigūnai, vadovaujami Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorų, padedant kitų padalinių pareigūnams, surado narkotikų laboratoriją – nelegaliai auginamas ir realizavimui ruošiamas narkotines medžiagas kanapes tam specialiai įrengtoje ir pritaikytoje bei apsaugotoje patalpoje.

Antradienį buvo sulaikyti trys asmenys, kurie įtariami neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas parduoti ar kitaip platinti. Įtariama, kad asmenys veikė organizuotoje grupėje.

Panevėžio apskrities policijos bendruomenę labiausiai šokiravo tai, kad vienas iš įtariamųjų – jų kolega policijos pareigūnas. Visi trys įtariamieji šiandien buvo pristatyti į teismą, kur jiems skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Tyrimas tęsiamas, įtariamųjų gali daugėti.

Lietuvos policija nesitaiksto su negerovėmis, netoleruoja nesąžiningų kolegų. Visi policijos darbuotojai privalo žinoti, kad vos nusižengę įstatymams nedelsiant bus patraukti atsakomybėn įstatymų nustatyta tvarka.

Ginti. Saugoti. Padėti.

 Tadas Martinaitis


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: