AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Šunų kirpėjoms darbo netrūksta

Šunų išvaizda jų šeimininkai rūpinasi labiau nei savo. Taip pastebi keturkojų kirpėjos – stilistės, kurios darbo turi į valias. Augintiniams daromos ne tik šukuosenos, veriami auskarai, bet ir piešiamos tatuiruotės.

Jei anksčiau daugelis įsivaizduodavo šunį, kaip namų šeimininką, kuris privalo dienas leisti prirakintas prie grandinės ir nesirūpinti savo išvaizda, tai dabar retą kurį turėtų stebinti keturkojis su kasytėmis, auskariukais ir drabužėliais. Jorkšyrų grožio salono savininkė Daiva Abakanavičienė sako, jog šunų kirpimas nėra naujiena, tačiau keturkojų šeimininkams vien to nebepakanka, o grožio procedūros tampa vis įmantresnės.

Dažnai sakoma, kad pagal šunį gali atskirti ir jo šeimininką. O štai pastarieji kaip tik ir stengiasi supanašėti. Populiarėja vienodi deriniai keturkojams ir jų šeimininkams.

Šunų kirpėja nesistebi, jog Jorkšyro terjerai iš savo šeimininkų sulaukia išskirtinio dėmesio. Jų populiarumą lemia įgimtas sugebėjimas pavergti žmonių širdis. Ir rūpinasi jais, tarsi vaikais, negailėdami nei laiko, nei pinigų.

Daiva mintinai žino kiekvieno pas ją grožio procedūroms atvedamo augintinio gyvenimo istoriją bei kasdienybės ritualus. Ji su daugeliu šuniukų šeimininkų bendrauja ilgus metus. Net gi šunų kirpėjos telefone šunų vardai, o ne jų šeimininkų, kas kartais sukelia kuriozinių situacijų.

Didelę šunų kirpimo patirtį turinti panevėžietė sako, kad dirbant šioje srityje reikia sekti ne tik naujoves technologijų srityje, bet ir madų tendencijas. Naujausias tendencijas šunų kirpimo srityje moteris stengiasi sekti dalyvaudama įvairiuose seminaruose, o didžiausia svajonė nuvykti į Kinijoje organizuojamus mokymus, ten ši sritis ypač pažengusi.

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.