Šunų maistas – atsakingas pasirinkimas šeimininkui

Tinkamo maisto parinkimas augintiniui – vienas svarbiausių ir atsakingiausių sprendimų kiekvienam šuns šeimininkui. Juk augintinio vystymasis, sveikata ir savijauta tiesiogiai priklauso nuo mitybos!

Sausas šunų maistas yra praktiškas ir patogus sprendimas, kadangi tai yra subalansuota maisto formulė su gausybe reikalingų maistinių medžiagų. Tai paprasto laikymo, dozavimo pasirinkimas, taip pat, galima pasirinkti iš didelio skoninio asortimeto, jei jūsų augintinis yra išrankus, arba turi sveikatos iššūkių.

Rinkdami maistą savo šuniui turite atkreipti dėmesį į augintinio amžių ir svorį, kailio struktūrą, taip pat aktyvumą ir sveikatos rekomendacijas. Visuomet naudokitės maisto gamintojo šėrimo rekomendacijomis.

Šunų maistas gaminamas ir subalansuojamas taip, kad jūsų augintiniui pakaktų tiek maistinių medžiagų, tiek naudingų medžiagų subalansuotai jo amžiui ir būklei. Taip pat kruopščiai atrinktos sudėtinės dalys gali apsisaugoti nuo alergijos, virškinimo problemų ar kitų nepageidaujamų veiksnių.

Kruopščiai parinktas šunų maistas apsaugos nuo vitaminų trūkumo, virškinimo, bei vidaus organų problemų, taip pat svorio iššūkių.

Kuris šunų maistas yra geriausias?

Tiksliausias atsakymas turėtų būti – tinkamai parinktas pagal jūsų augintinio amžių dydį, sveikatos būklę ir aktyvumą.

Daugybės skirtingų gamintojų, daugybę skirtingų rūšių galite matyti pasiūloje, tačiau išsirinkite tinkamiausią šunų maistą savo augintiniui atsakydami į kelis kontrolinius klausimus:

* Jūsų šuns amžiui tinkamas maistas;
* Jūsų šuns aktyvumui tinkamas maistas;
* Jūsų šuns sveikatos būklei tinkamas maistas;

Kaip analizuoti maisto sudėtį

Geriausiu atveju laikoma, kai maisto sudėtyje yra apie 85% gyvulinės kilmės (50% mėsos, 20% subproduktų, 15% kaulo) ir 15% daržovių (10% produktų daržovės, vaisiai 5%). Sauso maisto gamybai naudojama džiovinta arba šviežia mėsa, kuri išdžiovinama vėlesniame gamybos procese.

Papildomi priedai yra naudojami išgauti skoninėms savybėms, taip pat praturtinti papildomomis medžiagomis. Sauso šunų maisto sudėtys kruopščiai apgalvojamos, gamybai naudojami aukščiausios kokybės ingredientai, gyvūno poreikiai taip pat yra įvertinami – išsirinkite ir pasirūpinkite, kad Jūsų augintinis būtų sotus ir laimingas!

Nepamirškite, kad kiekvienas gamintojas ant pakuotės pateikia šėrimo rekomendacijas, kuriomis turite vadovautis rūpindamiesi savo augintinio sveikata. Visais atvejais porcijas rekomenduojama koreguoti tik iki 15% kiekio. Jei augintinis maisto atsisako – pabandykite kitas rūšis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: