Policijos departamento nuotr.

Šuo įkando pareigūnei į ranką

Rugsėjo 7 d. pranešimų apie ypatingus įvykius ir nusikalstamas veikas šalyje suvestinėje yra net trys pranešimai apie sužalotus policijos pareigūnus.

Rugsėjo 7 d. apie 9 val. 29 min. Radviliškio rajone Aukštelkų kaime policijos pareigūnams atvykus atlikti papildomą patikrinimą dėl smurto artimoje aplinkoje, 1994 m. gimusio vyro šuo puolė ir įkando Radviliškio rajono PK pareigūnei (g. 1998 m.) į ranką. Pareigūnė gydoma ambulatoriškai. Aplinkybės tikslinamos.

Rugsėjo 7 d. apie 16 val. 12 min. Vilniaus rajone Geibulių kaime, policijos pareigūnams sulaikius dėl smurto artimoje aplinkoje vyrą, moteris įžeidinėjo policijos pareigūnus necenzūriniais žodžiais ir į jų reikalavimą nutraukti neteisėtus savo veiksmus nereagavo. Sulaikant moterį, pastaroji aktyviais veiksmais priešinosi ir spyrė Vilniaus apskrities VPK pareigūnui. Įtariamoji neblaivi (2,56 prom.) (g. 1997 m.) uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugsėjo 7 d. apie 17 val. 25 min. Lazdijų rajone, Būdviečio kaime policijos pareigūnams sulaikant vyrą, įtariamą padarius nusikalstamą veiką pagal LR BK 145 str. 1 d., pastarasis aktyviais veiksmais priešinosi ir sužalojo Lazdijų rajono PK pareigūnę (g. 1995 m.). Pareigūnė gydoma ambulatoriškai. Įtariamais neblaivus (2,19 prom.) (g. 1999 m.) uždarytas į Alytaus apskrities VPK ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: