AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2015-07-31

Supaprastinta atsiskaitymo už automobilių stovėjimą mokamose aikštelėse tvarka

Panevėžio miesto taryba supaprastino atsiskaitymo už automobilių stovėjimą mokamose aikštelėse tvarką. Vairuotojai galės kelias minutes nemokamai palikti automobilį, o  baudas susimokėti  ne per parą kaip buvo iki šiol, bet  per 10 dienų. Tačiau net ir po tokių lengvatų kai kurie tarybos nariai rėžė, kad parkomatai Panevėžyje iš viso nereikalingi.

Panevėžys iki šiol buvo vienintelis miestas, kuriame automobilį kelioms minutėms palikus mokamoje vietoje tekdavo vis tiek susimokėti kaip už valandą. Dėl to kylo nemažai diskusijų, kurios peraugo net iki teismų. Atsižvelgiant į tai savivaldybė ėmėsi priemonių ir nutarė, kad tvarką reikia supaprastinti.

Nors parkomatai Panevėžyje įdiegti dar tik metai, tačiau dėl jų nuolat verda diskusijos. Net ir šį kartą svarstant klausimą dėl automobilių stovėjimo mokamų vietų tarybos narių nuomonė išsiskyrė. Gema Umbrasienė siūlė klausimą atidėti ir labiau jį sukonkretinti, kad vėl miestelėnams nekiltų nesusipratimų.

Tarybos narys Laimutis Sėdžius įsitikinęs, kad parkomatai jokios naudos neneša ir juos iš viso reikėtų panaikinti.

Savivaldybė nuolat sulaukia įvairių įmonių prašymų, leisti darbuotojams nemokamai palikti automobilius miesto centre, tačiau tokie  siūlymai į tarybos sprendimo projektą neįtraukti. Bet savivaldybės administracijos darbuotojai savęs nepamiršo ir siūlė tarybai leisti jiems nemokėti už automobilių stovėjimą. Po ilgų diskusijų vis gi nuspręsta palikti visiems vienodą teisę ir už transporto priemonės stovėjimą mokamoje vietoje susimokėti kaip priklauso.

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV logo2

 

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: