Susiburkime vieningai Tautiškai giesmei

Liepos 6 d. 21 val. lietuviai visame pasaulyje, kad ir kur būtų, vienu metu gieda Tautišką giesmę. Tai unikali mūsų tautos tradicija visiems švęsti Valstybės dieną.

Vieningas Lietuvos himno giedojimas šiandien jau yra veiksmas, suvienijantis tautiečius Lietuvoje ir išeivijoje. Jis jau beveik dešimtmetį patvirtina, kad Lietuva nesibaigia ties savo geografine siena.

Išaugęs visuotinio himno mastas leidžia siekti ambicingų tikslų. Švenčiant Valstybės atkūrimo 100-metį, 2018-aisiais, vieningai Tautiška giesmei organizatoriai žada pakviesti 4 milijonus viso pasaulio lietuvių: „Tai bus proga įsitikinti, kad esame didesni už save. Nesvarbu, ar dirbame, kuriame ir gyvename Lietuvoje, ar už jos ribų − širdyse neabejotinai saugome meilę savo šaliai. Ruoškimės šiai šventei jau šiandien. Parodykime, kad Lietuva ne nyksta – ji keičiasi ir gyvuoja drauge su visu pasauliu“.

„Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ organizatoriai kviečia stiprinti tradiciją:

– liepos 6 d. 21 val. susiburti giedoti himną savo mieste, rajone ar seniūnijoje (panevėžiečiams siūlomas Stetiškių aerodromas);

– skleiskite žinią kitiems ir kvieskite giedoti savo socialiniuose tinkluose (pvz., „Facebook“). Nepamirškite naudoti žymos #tautiskagiesme;

– transliuokite himno giedojimą tiesiogiai savo „Facebook“ paskyroje. Paprasčiausia tai daryti filmuojant mobiliuoju telefonu, įsijungus „Facebook“ programėlę ir paspaudus ikoną „Facebook Live“. Filmuodami būtinai pažymėkite savo miestą!

– Įamžinkite giedojimą videoįrašuose arba nuotraukose. Įkelkite įamžintas akimirkas į www.tautiskagiesme.lt arba siųskite info@tautiskagiesme.lt .


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: