Susitikimai su Panevėžio Rožyno progimnazijos trečiokais

Panevėžio Rožyno progimnazijos trečių klasių mokiniai 2015 m. vasario 25 ir kovo 25 dienomis lankėsi Panevėžio kolegijoje Burnos priežiūros laboratorijoje.

Susitikimo tikslas – mokyti vaikus dantų priežiūros, supažindinti su odontologijos kabineto aplinka.

Vaikams užsiėmimus vedė Panevėžio kolegijos lektorė Rima Adomaitienė ir Burnos hihgienos studijų programos III ir I kurso studentai.

Pirmiausiai vaikai buvo supažindinti su odontologijos kabineto įranga. Susitikimo metu mokiniams buvo papasakota, kad odontologijos kabinetuose dirba ne tik gydytojai odontologai, bet ir gydytojo odontologo padėjėjai, burnos higienistai.

Toliau pokalbio metu aptarta dantų ir burnos sveikatos svarba, išsiaiškintos priežastys, dėl kurių netenkama dantų, akcentuota sveika mityba. Vaikai buvo mokomi teisingai išsivalyti dantis.

Susitikimo pabaigoje vaikams buvo įteikti „Dantų ėduonies nugalėtojų“ diplomai (bei kita dalomoji medžiaga) ir burnos priežiūros priemonės – Odontologų rūmų dovanos.

Burnos higienos studijų programos studentai džiaugėsi galimybe tobulinti bendravimo su skirtingo amžiaus pacientais įgūdžius bei skleisti burnos sveikatos išsaugojimo žinias.


Rima Adomaitienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: