Susitikimas su Andriumi Užkalniu ir knygos sutiktuvės

Balandžio 16 d. (ketvirtadienį) 17 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys) – susitikimas su knygos „Antroji Evangelija pagal Užkalnį” autoriumi žurnalistu Andriumi Užkalniu.

Susitikime – įdomiausios knygos kūrimo proceso detalės, diskusija, galimybė užduoti rūpimų klausimų knygos autoriui ir įsigyti pasirašytą knygą mažesne kaina.

Leidykla „Obuolys” išleidžia jau antrą tokio pobūdžio žurnalisto A. Užkalnio knygą apie Tarybų Lietuvos kasdienybę, kurioje aptariamos pirmojoje nepaliestos temos: kinas, sportas, vaistai, hobiai, bendravimas, detaliai aprašomi tarybinių žmonių tipai.

Pirmojoje didelio populiarumo susilaukusioje šio autoriaus knygoje skaitytojai įžvelgė tik vieną blogybę, kad ji per greitai baigiasi. „Būna taip, jog turi įkopti į kalną, kad pamatytum visus kitus kalnus, į kuriuos dar neįkopei. Kai parašiau „Naujųjų laikų Evangeliją pagal Užkalnį“, knygą apie tarybinius laikus, ją perskaitę žmonės teigė, jog ji lengvai skaitoma, tik per greitai baigiasi. Dar tiek visko neparašyta, ką buvo galima parašyti. Tad reikia ir rašyti.

Tie laikai verti aprašymo, nes jie yra mūsų praeitis, ir kuo daugiau kilnoji, tuo įdomiau darosi. Ši knyga – istorijos apie Tarybų Lietuvą ir tarybinius žmones tęsinys – apie mus pačius, kurie tada buvom suaugę, apie paauglius, vaikus arba dar negimusius.”

Maloniai kviečiame!

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: