Kultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSRenginiai

Susitikimas su „Misija Sibiras 2017“ dalyviais

Vasario 15 d. (ketvirtadienį) 16.30 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje kviečiame į susitikimą su „Misija Sibiras 2017“ dalyviais. Įdomūs pasakojimai, ištvermės ir pilietiškumo pamokos visada įkvepia naujiems žygiams. Lietuvos valstybingumo gimtadienį švęskime bibliotekoje su „Misija Sibiras“, įrodžiusios, kad jaunimas yra išlaikęs vertybes, kad jam rūpi šalies praeitis, dalyviais.

„Misija Sibiras“ – Lietuvos jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projektas, kurio metu organizuojamos jaunų žmonių ekspedicijos į lietuvių tremties ir įkalinimo vietas. Ekspedicijos tikslas – sutvarkyti tautiečių trėmimų vietas, apleistas kapines, pastatyti atminimo simbolius, lietuviškomis kryždirbystės tradicijomis puoštus kryžius žuvusiems lietuviams atminti. Ekspedicijos metu taip pat siekiama pabendrauti su Sibire tebegyvenančiais tautiečiais ir jų atžalomis.

Ekspedicijos dalyviai ne tik važiuoja į Sibirą tvarkyti kapaviečių, bet tai daro ir Lietuvoje. Šalyje jie plačiai pristato ekspedicijų įvykius ir jų svarbą.

Per 11 projekto gyvavimo metų savo norą dalyvauti projekte išreiškė daugiau nei 12 000 jaunų žmonių, suorganizuota 15 ekspedicijų bei tūkstančiai pristatymų mokyklose, universitetuose, bendruomenių centruose, eksponuota šimtai jaunimo ekspedicijų fotografijų parodų, sukurti dokumentiniai filmai.

Kviečiame į susitikimą!

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos
Kultūrinių renginių ir leidybos skyrius

 

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.