Susitikimas su „Nacionalinės ekspedicijos“ knygų serijos autoriumi Selemonu Paltanavičiumi

Lapkričio 20 d. 17 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14) įvyks susitikimas su „Nacionalinės ekspedicijos“ knygų serijos autoriumi Selemonu Paltanavičiumi.

Žinomas gamtininkas ir rašytojas S. Paltanavičius renginio metu pasidalys projekto „Nacionalinė ekspedicija“ metu sukaupta patirtimi, ryškiausiais atsiminimais ir įspūdžiais, nugulusiais knygose „Nemunu per Lietuvą“, „Vysla per Lenkiją“ ir „Dniepru per Ukrainą“ ir, žinoma, kitais – netilpusiais į jas.

Pirmoji „Nacionalinės ekspedicijos“ serijos knyga „Nemunu per Lietuvą“ 2017-aisiais tapo perkamiausia pažintine knyga Lietuvoje. Į antrąją serijos knygą, „Vysla per Lenkiją“, sugulė mažai girdėti Lietuvos istorijos pasakojimai, netikėti kultūriniai ir etnografiniai atradimai, intriguojantys, stereotipus laužantys Lietuvos ir Lenkijos bendrumai bei skirtumai. Tai kelionių vadovas norintiems keliauti, kulinarijos knyga gurmanams, istorijos vadovėlis patriotams – ir ne tik! Naujausioje, trečiojoje, serijos knygoje, „Dniepru per Ukrainą“, atskleidžiama Ukrainos didybės paslaptis, istoriniai su Lietuva susiję klodai, šaliai būdingi gamtos ypatumai.

Renginio metu bus galima įsigyti „Nacionalinės ekspedicijos“ knygų leidyklos „Terra Publica“ kainomis ir gauti S. Paltanavičiaus autografą.

Renginys nemokamas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: