„Susitikime penktadienį“ – be cigarečių

Prasidėjusi vasara panevėžiečius vėl kviečia penktadienio vakarus praleisti turiningai miesto aikštėje. Tradicinio vasaros projekto metu „Susitikime penktadienį“ ne tik filmai po atviru dangumi, įvairiausi koncertai ir pramogos, bet ir prevencinė programa apie rūkymo žalą.

Panevėžio visuomenės sveikatos biuro darbuotojos kartu su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis Laisvės aikštėje (nerūkymo zonoje), miesto gyventojus supažindino su tabako kontrolės įstatymo pakeitimais ir administracine atsakomybe už rūkymą vietose, kuriose tai daryti draudžiama. Gyventojams vietoj cigarečių buvo įteikti balionai ir skrajutė su aktualia informacija apie žalingų įpročių įveikimą ir specialistų teikiamą pagalbą, konsultacijas.

Bendruomenės pareigūnės su policijos rėmėjais žymėjo Panevėžio gyventojų ir svečių vertingus daiktus, skatino atsakingai saugoti savo turtą.

Policininkės aplankė ir V. Mikalausko menų gimnaziją, kur su ketvirtokais kalbėjo apie policininko profesiją, pareigūno darbo pavojus ir ypatumus, diskutavo tabako paplitimo jaunimo gretose tema.

Pareigūnės priminė mokiniams apie neigiamą rūkymo poveikį žmogaus sveikatai. paaiškino, kad jaunesni kaip 16 metų asmenys negali rūkyti ir turėti tabako gaminių, kad už pažeidimą baudžiami tėvai nuo 14 iki 28 eurų bauda.

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje vykusioje šokių šventėje pareigūnės žymėjo telefonus, konsultavo gyventojus teisiniais klausimais, grožėjosi įspūdingu renginiu.

 
Karolina Miganovičienė

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: