AktualijosKultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

„Susitikime penktadienį“ prasideda!

Vasara – metas, kai norime kuo daugiau laiko praleisti lauke. Ir kiekvienas renkamės kur – parke, miške, šalia vandens telkinio, sode ar savame kieme. Panevėžio miesto savivaldybė ir Bendruomenių rūmai, tęsdami vieną gražiausių miesto tradicijų, jau dešimtus metus kviečia susitikti ir leisti penktadienius Laisvės aikštėje. Bene ilgiausio Lietuvoje vasaros projekto pradžia – jau gegužės 31-ąją.

Gegužės 31 d. atidarymo šventėje panevėžiečių ir miesto svečių lauks mugės, koncertai, edukaciniai, sveikatingumo ir kt. užsiėmimai, ekskursijos, batutai, interaktyvios veiklos, fotosesijos, kinas po atviru dangumi ir daug pramogų. Vakaro desertas – TV3  muzikinio projekto „X Faktorius“ finalininkai. Koncertuos energingieji rokeriai „Good Time Boys“, puikaus balso savininkė Kristina Jurevičiūtė, meniškasis Rimvydas Matukynas-Antturi, talentingoji Milda Martinkėnaitė ir skirtingomis dainomis įvairialypes balso galimybes atskleidęs Lukas Jonaitis. Aikštėje prie kino centro „Garsas“ vyks naktinis seansas. Po atviru dangumi matysite naujausią režisieriaus D. Ulvydo komediją „Ir visi jų vyrai“.

Ką organizatoriai suplanavo kitais penktadieniais? Tęsis festivalis „Dūdų vasara“, ekskursijos, edukacijos, sveikatinimo, prevencinės ir kt. akcijos. Mažųjų lauks Lėlių vežimo teatro spektakliai, literatūros mėgėjai galės pasidžiaugti knygų fiesta. Po atviru dangumi išvysime ne vieną filmą: „Purpurinis rūkas“, „Emilija iš Laisvės alėjos“, „Melagiai“, „Namė“, „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“, „Širdys“ ir kt. Panevėžyje vasaros sutiktuves organizuos ir neoficialaus rekordo sieks laimingos sijonuotos moterys. Bus ir sporto varžybų, dresuotų šuniukų pasirodymų, putų šou, radijo stoties „Pulsas“ diskoteka ir t. t. Koncertuos panevėžiečiai, kitų miestų ir Latvijos atlikėjai. Tad klausysime tikrai įvairios muzikos – nuo kantri, folkloro iki populiarios šiuolaikinės. Planuojama, kad penktadienius vainikuos savo balso jėga ir talentu publiką šalies publiką pavergusi Monika Marija.

Projektas „Susitikime penktadienį“ yra atviras naujiems pasiūlymams, iniciatyvoms, projektams. Tai palanki erdvė realizuoti idėjas, pristatyti veiklą ar produkciją, pasireklamuoti ar tiesiog būti labiau matomiems.
Susidomėjote? Norite įsitraukti? Skambinkite tel. 8 674 98 291 (Bendruomenių rūmų renginių organizatorė Kristina Šimonytė-Christensen), rašykite el. paštu kro@pankultura.lt.
Primename! Prekyba Laisvės a. vasaros penktadieniais nemokama.

Iki susitikimo!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close