Susitikime su seniūnaičiais aptarti gyventojams rūpimi klausimai

Birželio 18 d. rajono Savivaldybės meras Vytas Jareckas Biržų miesto seniūnijoje susitiko su seniūnaičiais ir laikinąja seniūne Kristina Undzėniene. Susitikime buvo aptarti įvairūs miesto gyventojams rūpimi dalykai.

Svarbiausi klausimai: dėl vandentvarkos projektų ir rekonstruotinų gatvių. Seniūnaičiai, išklausę mero mintis dėl to, kad būtina sudaryti Biržų miesto gatvių asfaltavimo planą bent dešimčiai metų, tam pritarė. Seniūnaičiai pritarė ir kitai rajono vadovų pozicijai: gatves asfaltu dengti tada, kai jose bus baigti vandentvarkos ir kiti gatvės dangą niokojantys darbai. Buvo kalbama apie tai, kad ne visi gyventojai nori jungtis prie centralizuotų nuotekų šalinimo ir vandentiekio tinklų, o tai stabdo ir gatvių rekonstrukciją. Seniūnaičiai pažadėjo aplankyti rekonstruotinų gatvių gyventojus ir sužinoti jų nuomonę dėl ketinimo naudotis centralizuota nuotekų ir vandens tiekimo (gatvėse, kur ji yra) sistema.

Kitas svarbus susirinkimo klausimas – pasiūlyti kandidatus į komisiją, kuri atrinks du pretendentus į Biržų miesto seniūnus. Dokumentus kandidatai į seniūnus gali teikti iki birželio 19 dienos. Seniūnaičiai išrinko keturis savo atstovus į komisiją.

Seniūnaitis Mindaugas Balčiūnas visus seniūnaičius ir miesto gyventojus pakvietė į birželio 29 dieną vyksiantį dviračių žygį, kuris skirtas Tarptautinei kovos su narkomanija dienai. Žygis prasidės 12 val. Biržų rajono savivaldybės kieme (Vytauto g. 38).

Buvo aptarti kiti Biržų miesto gyventojams rūpimi dalykai.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *