AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Susitiko mamos smagiam rytui!

Sausio 5 d. vyko tinklaraščio „Linksmorijos“ autorės Ingos organizuotas mamų ir vaikų susibūrimas Studijoje „Elfėja“, Panevėžyje.

Tai pirmasis pramoginio pobūdžio renginys, iki šiol buvo organizuotos tik edukacinės veiklos, pagal vasarą Ingos išleistą knygelę vaikams „Linksmorijos“.

Renginys buvo nemokamas, į jį pateko, burtų keliu išrinktos, 25 mamos su savo mažyliais.

Susibūrusios mamos galėjo pabendrauti, susidraugauti, pabėgti nuo kasdienių darbų, o vaikai, žinoma, pašėlioti žaidimų erdvėje.

Renginio metu kruopščiai ir žaviai vaikų šaržiukus piešė Gabriele Pažemeckaitė, mamos galėjo susipažinti su Giedre iš EGOTU – laimingai šeimai, kuri pristatė kaip įdomiai, įtraukiančiai lavinti vaikus, galima buvo pakvėpuoti eteriniais aliejais ir susipažinti su natūralia kosmetika „Saflora“, fotografė Gretė iš „Gretės fotografija“ sukiojosi aplink ir paveikslavo mamas su vaikais, ant stalo pūpsojo nenusakomo skonio ir grožio keksiukais iš „Ingridos skanėstai. Studija“ ir pasiilgti iš vaikystės, spalvingi morengai, kuriais vaišino Rita Liubauskienė.

Po renginio Inga džiaugėsi, kad apima toks geras jausmas viduje kai ima ir pavyksta, kai mamos su vaikais išeina su šypsena veide, laimingi ir prašydami daugiau tokių renginių Panevėžyje.

Mamos taip pat sudalyvavo loterijoje, namo iškeliavo su galybe dovanų už kurias Inga labai dėkoja atrastiems rėmėjams ir kuriančioms mamoms, sukūrusioms prizus savo rankomis.

Visi mūsų atrastieji draugai: Mom’s magic lab, AkviDeco, Melruga, Dekoruoti daiktai, Siuviniai vaikučiams, Siuvinejimas EIK, Vėja Fėja Rankdarbiai, Niežtintiems Dantukams, Feltings of the Soul, Viskas iš gamtos, Krincsiūlė, Eteriniai Aliejai Gamtos Dovanos, Fėjos sapnas, Ponia Virvė, RK Deko, Čiokis, Mezgė&pelėda, Svajoniukas.eu, L’OCCITANE en Provence (PC RYO), Gentle Day, Lino takas / Linen products, BROZ printing, Neshkis, Žurnalas „Kutis“, Žalios dovanos – greengifts.lt, EGOTU – laimingai šeimai, ŠIRŠĖ, R. Kielos IĮ, RDS1, Easigrass Lietuva

Organizatorė Inga dėkoja visiems pagelbėjusiems, prisidėjusiems prie šio renginio, mamoms ir jų mažyliams, kurie atvyko ir džiaugėtės kartu. Inga, paskatinta mamų, tikisi, kad tai ne paskutinis renginys ir dar susitiks ne kartą su kitomis idėjomis♥

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.