Susitiksime parodoje „EXPO Aukštaitija“

Rugsėjo 30-spalio 2 d. „Cido“ arenoje vyks paroda „EXPO Aukštaitija“. Čia savo stendą turės ir Panevėžio miesto savivaldybė.

„Kasmet norime skirtingai pristatyti miestą, jo perspektyvas, savivaldos vaidmenį. Šįkart nutarėme parodyti, kad savivalda nėra vien Savivaldybės pastatas su čia dirbančiais žmonėmis. Mes turime įmonių, kurių užduotis – padaryti panevėžiečio gyvenimą patogesnį, patrauklesnį, jaukesnį, pasirūpinti jo buitimi ir gerove. Todėl pakviesime į bendrą stendą su mūsų komunalinėmis bendrovėmis – „Panevėžio energija“, autobusų parku, „Panevėžio gatvėmis“, „Aukštaitijos vandenimis“, „Panevėžio butų ūkiu“, „Panevėžio būstu“, „Panevėžio specialiu autotransportu“. Kartu norime parodyti Panevėžį kaip atsinaujinantį miestą. Tad pristatysime ir šių metų darbus, ir visiems mums aktualius artimiausiais metais pradedamus įgyvendinti projektus, jų eigą“, – teigia Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Bendrame stende lankytojams bus demonstruojama informacija apie Savivaldybės įmonių teikiamas paslaugas, užmojus, planus. Šeštadienį, spalio 1-ąją, į susitikimą pakvies šių įmonių vadovai – galėsite pabendrauti, padiskutuoti, aptarti ir išspręsti pastebėtas problemas, pateikti siūlymus.

Savivaldybė primins apie šiais metais užsibrėžtus atlikti ir jau atliktus svarbiausius darbus – gatvių, įvažų, vaikų žaidimų ir sporto aikštelių tvarkymą. Sužinosite, kokius projektus 2014-2020 ES investicijų laikotarpiu miestas ketina įgyvendinti pirmiausia (J. Janonio g., Bendruomenių rūmų prieigų, Kultūros ir poilsio parko, Nepriklausomybės aikštės, Jaunimo sodo, Nevėžio upės (nuo Maudyklos iki Stoties g.). Sužinosite apie Panevėžio centrinės dalies atnaujinimo projektų eigą ir perspektyvas, savito miesto veido paieškas.

Su bendruomene susitiks Savivaldybės vadovai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: