Aina.lt nuotr.

Suteikta nekilnojamojo turto lengvata miesto įmonėms, remiančioms sporto, kultūros ir mokslo veiklas

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė taikyti nekilnojamojo turto mokesčio lengvatą juridiniams asmenims, 2022 metais mieste rėmusiems sporto, kultūros ir mokslo veiklas.

„Ši Savivaldybės taikoma priemonė pasitvirtino ir pasiekia savo tikslą – skatinti verslo, sporto, kultūros ir mokslo bendruomenių bendradarbiavimą. Džiaugiamės rezultatais ir siekdami išlaikyti teigiamus pokyčius, kviečiame įmones bendradarbiauti su sporto, kultūros bei mokslo organizacijomis bei teikti paramą ir šiemet“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Verslo įmonės, siekusios gauti NT mokesčio lengvatas, 2022 m. skyrė apie 436 tūkst. Eur vertės paramos ir už tai jiems pritaikyta per 133 tūkst. Eur nekilnojamojo turto mokesčio lengvatų. Tai uždarosios akcinės bendrovės „Tepalita“, „Eismo valdymo sistemos“, Kalnapilio-Tauro grupė“, „Naftėnas“, „Iris“, „Adax“, „Stigma“, „Serpantinas“, „Autecha“, „Litforina“, „Komex“,  „M Sportas“, „Lardena“, „Kovilis“, Panevėžio šeimos centras, „Sellglass“, „Postline“, „Povydė“, akcinės bendrovės „Lietkabelis“, „Pieno žvaigždės“.

Paramos teikėjui taikomų mokesčių lengvatų dydis – iki 50 proc. nuo per einamuosius metus paramai skirtos sumos, bet ne daugiau kaip paramos teikėjui už einamuosius metus apskaičiuotų mokesčių sumos. Mokesčių lengvatos yra taikomos tik einamaisiais metais apskaičiuotiems mokesčiams. Kitas Savivaldybės kvietimas teikti prašymus ir dokumentus dėl suteiktos paramos bei atitinkamai taikytinų mokesčių lengvatų numatytas 2023 m. III ketvirtį.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: