Sutriuškinti LKL vicečempionai

Panevėžio „Lietkabelis“ (4/1) tęsia sėkmingą pasirodymą „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 93:74 (14:18, 22:25, 16:32, 22:18) nepaliko vilčių savojo žaidimo vis dar nerandančiai Klaipėdos „Neptūno“ (0/4) ekipai.

Prisitaikė. Mindaugas Girdžiūnas Panevėžio „Cido“ arenoje mačą pradėjo puikiu taiklumu. Gynėjas pataikė pirmuosius tris savo metimu. Tuo metu „Lietkabelio“ žaidėjai atakavo dar nuostabiau – pirmajame kėlinyje pataikė net 8 iš 10 dvitaškių ir šeimininkai nutolo 18:12.

Pratrūko. Larry Drew po pirmųjų sezono rungtynių buvo kritikuotas dėl blankaus žaidimo, tačiau šįkart amerikietis buvo itin pastebimas. Įžaidėjas pirmoje mačo pusėje pelnė 10 taškų.

Skirtumas. Per pirmąją mačo pusę „Lietkabelis“ suklydo vos 2 kartus, o „Neptūnas“ kamuolį prarado 10 sykių. Komandos keitėsi taikliais tolimais metimais, laiminti komanda antrajame kėlinyje keitėsi daugybę kartų, tačiau geriau ketvirčio pradžią sužaidę šeimininkai į rūbinę išėjo ilsėtis pirmaudami 43:36.

Duobė. Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ toliau didino apsukas ir po M. Lukauskio tritaškio įgijo jau 15 taškų persvarą.

Smaginosi. Trečiajame kėlinyje situacija nesikeitė – šeimininkai vis didino persvarą, o po Tado Rinkūno tritaškio ji pasiekė net 22 taškus.

„Lietkabelis“: Gintaras Leonavičius 15, Žygimantas Skučas 14, Benas Madgenas 13 (6 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 12, Donatas Tarolis ir Mindaugas Lukauskis po 10.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 18, Martynas Mažeika 13, Vytautas Šarakauskas (7 atk. kam.) ir Larry Drew po 12.