Laisvalaikis - Mada - 2021-03-23

Sužadėtuvių žiedo paieškos: kur geriausia jį pirkti?

Sužadėtuvės – išties svarbus momentas gyvenime ir kiekvienas tikriausiai nori, kad šis įvykis būtų apgalvotas, nepriekaištingas ir puikiai pavykęs. Toks, kuris ilgam išliks atmintyje ne tik moteriai, bet ir būsimam jaunikiui. Dažniausiai taip jau priimta, kad šioje vietoje iniciatyva tenka vyrui, nors tai, žinoma, tikrai nėra jokia taisyklė. Visgi prieš žengiant šį žingsnį galvoje sukasi daugybė klausimų, kurių bene pagrindinis – kaip išrinkti tobulą sužadėtuvių žiedą? Kokią sumą protingiausia skirti neviršijant savo galimo biudžeto ir kur apskritai žiedo ieškoti? 

Paprasčiausias būdas – juvelyrikos parduotuvė

Gana dažnas ir daugeliu aspektų paprasčiausias žiedų įsigijimo principas – juvelyrikos parduotuvė, kur nereikia laukti ir pagrindinį sužadėtuvių simbolį galima gauti tuojau pat. Žinoma, taip teks rinktis iš ekspozicijose siūlomų žiedų variantų. Galbūt juvelyrinių dirbinių prekybos vietoje išvysite žiedą, kuris kris į akį ir taps geriausiu sprendimu. Dar daugiau, dauguma juvelyrikos parduotuvių turi savo internetines svetaines, kur peržvelgti siūlomą asortimentą ir įsigyti gaminį yra dar paprasčiau. 

Turintiems poreikių – juvelyro paslaugos

Jeigu tiksliai žinote, ko norite, siekiate padovanoti unikalų meno kūrinį ir tokio varianto, apie kurį svajojate, parduotuvėse nematote, tuomet palankiausias pasirinkimas bus surasti jūsų stiliui priimtiną juvelyrą Vilniuje ar kitame mieste. Su specialistu aptarę savo poreikius, norus bei finansines galimybes, drauge surasite geriausią alternatyvą. Žiedas pagal individualų užsakymą suteikia progą ypač atsižvelgti į moters pomėgius, asmenybės bruožus. Toks žiedas bus unikalus ir individualus. Jeigu būsimas jaunikis gerai pažįsta savo antrąją pusę, sužadėtuvių žiedo realizavimas taps ne sudėtingu, o priešingai, jautriu ir maloniu procesu. 

Kiek kainuoja žiedai, tiek sužadėtuvių, tiek ir vestuvių, priklauso nuo daugybės skirtingų dalykų: sudėtingumo lygio, metalo rūšies, brangakmenių, galų gale ir paties juvelyro įkainių. Žiedų pasirinkimas labai platus, o kainos gali svyruoti nuo keleto šimtų iki ne vienos dešimties tūkstančių eurų, todėl natūralu, kad bet koks pasirinkimas turėtų priklausyti nuo jaunikio piniginės galimybių. Jokiu būdu nereikia persistengti ir spausti savęs dėl prabangaus žiedo, jeigu iš tikrųjų negalite sau to leisti. 

Svarbus patarimas – nereikia bijoti pasitarti su specialistu. Geras juvelyras tikrai padės surasti kiekvienu atveju palankiausią ir optimaliausią variantą. Juk pinigų suma neparodys jūsų meilės vertės. Svarbiausia santykiai ir požiūris į bendrą ateitį, tiesa? 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: