LaisvalaikisNAUJAUSIOS ŽINIOSPramogos

Šv. Valentino diena su Leon Somov&Jazzu – Klaipėda skelbia sold-out, kitų miestų bilietai – arti pabaigos

Garsiausia visų laikų elektroninės muzikos grupė Lietuvoje Leon Somov&Jazzu jau šį mėnesį didžiausiose šalies arenose baigs net dvylika metų trukusią bendrą savo karjerą. Įspūdingą kelią grupė užbaigs aukščiausia nata – penkiais įspūdingais koncertais didžiausiose šalies arenose, į kuriuos bilietai tirpsta tiesiog akyse. Klaipėdoje, kur šv.Valentino dieną įvyks pirmasis atsisveikinimo turo pasirodymas, jau skelbiamas sold-out, kituose miestuose bilietai – arti pabaigos.

„Tiems, kas šv.Valentino proga nori pradžiuginti savo artimiausius žmones bilietais į Leon Somov&Jazzu atsisveikinimo koncertus, vertėtų paskubėti, nes kitos tokios galimybės paprasčiausiai nebus. Klaipėdoje jau skelbiame sold-out’ą – „Švyturio“ arenoje liko neparduotas tik vienas kitas bilietas, panaši situacija ir kitose arenose. Natūralu, jog tikėjomės didelio susidomėjimo koncertais, tačiau tai, kas vyksta dabar, pranoksta visus lūkesčius. Atsižvelgdami į didžiulį susidomėjimą bilietais į koncertus, turėjome imtis priemonių ir kiekvieną areną paruošti maksimaliam žiūrovų kiekiui”, – paklaustas apie susidomėjimą koncertais sakė turo organizatoriaus UAB “Vabalo filmai” atstovas Deividas Misiulis.

Atsisveikinimo turo organizatoriai neslepia – paskutiniai Leon Somov&Jazzu koncertai bus labai emocingi, o grupės atsisveikinimo turą lydės įspūdinga scenografija bei garsas.

Justė Arlauskaitė-Jazzu teigia, kad įsimintiniausi grupės pasirodymai visuomet vyko meilės dienos išvakarėse: „Tai, jog Leon Somov&Jazzu paskutiniai koncertai vyks vasarį – nėra atsitiktinumas. Manau, kad mūsų muziką nuo pat pradžių pirmieji pamėgo įsimylėjėliai. Visuomet būdavome asocijuojami su romantika ir esame surengę daugybę koncertų prieš, per ar po Šv. Valentino dienos”, – prisiminimais dalijosi Justė. „Todėl taip pat tapo įprasta, jog šiai dienai nereikia nieko planuoti – ją įprastai praleidžiu su viena didžiausių savo gyvenimo meilių – mūsų grupės gerbėjais”, – juokavo atlikėja.

Grupė Leon Somov& Jazzu su savo gerbėjais atsisveikina įspūdingu koncertiniu turu “Game over”:

Vasario 14 d. Klaipėdos “Švyturio” arenoje;
Vasario 18 d. Panevėžio „Cido“ arenoje;
Vasario 23 d. Šiaulių arenoje;
Vasario 24 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje;
Vasario 27 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.