Svajoja įkurti humoro grupę ir tapti režisieriumi

Kupiškėnai, apsilankę praėjusį šeštadienį muzikuojančių ir muziką mylinčių žmonių šventėje „Aleksiuko bandonija“, nenuobodžiavo, nors renginys užsitęsė daugiau nei tris valandas. Renginiui gyvumo ir naujumo suteikė nuolat scenoje šmėžavęs humoristinis personažas Genutė. Daugelis galvojo, kad jį įkūnijęs Gedmantas Juozėnas, tai iš svetur pas mus atvykęs humoristas. Tik koncerto pabaigoje paaiškėjo, kad jis Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinys.

Kaip atsirado Genutė

Gedmantas – antašavietis. Gimnazijoje mokosi antri metai. Savo artistinius gabumus vaikinas pajuto mokydamasis Antašavos pagrindinėje mokykloje. Ten lankė dramos ir parodijų būrelį. Aštuntoje klasėje jam gimė mintis įkūnyti Genutės personažą.

„Prieš pustrečių metų per sesės vestuves pasirodė grupė „Ambrozija“. Tuomet pamačiau Giedriaus Viduolio vaidinamą kaimo moterėlę Genutę. Man tas personažas labai įstrigo į atmintį. Pamažu subrandinau mintį, kad ir aš galiu tokią Genutę suvaidinti. Gyvenu kaime, stebiu aplink verdantį gyvenimą, žmonių bendravimą, įsiklausau į jų kalbėseną, ypač tarmišką. Iš tų visų pastebėjimų ir gimsta gyvas, charakteringas kaimo moteriškės personažas. Persirengiau ir pabandžiau per mokyklos renginį parodyti, ką sugebu. Visiems patiko. Po to pasirodymo ir į parodijų būrelį, kuriam vadovavo mokytoja Jurgita Jevič, nuėjau. Visgi iš pradžių į tuos savo vaidinimus žiūrėjau nerimtai. Vėliau buvau gerai įvertintas Rudiliuose vykusiame talentų šou, sėkmingai pasirodžiau viename Antašavos kultūros namų renginyje. Šiemet gimnazijos teatro vadovė ir Kupiškio kultūros centro režisierė Vilija Morkūnaitė mane pakvietė dalyvauti šventėje „Aleksiuko bandonija“. Tai mano pirmas pasirodymas Kupiškio visuomenei kultūros centro didžiojoje scenoje. Nesu linkęs siūlytis, kad į renginius kviestų. Jei pakviečia, jaučiuosi labai pamalonintas“, – sakė pašnekovas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”
Nuotraukoje: Gedmantas Juozėnas svajoja sukurti humoro grupę ir studijuoti režisūrą.
Autorės nuotrauka

 

Banguolė ALEKNIENĖ

kupiskenu_mintys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: