Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-06-30

Svajonę tapti futbolininku Orijui Gasanovui sugriovė klastinga liga

Europos futbolo čempionatui skirtoje LNK laidoje „Laisvas smūgis“ pateikiamos ne tik varžybų analizės. Vienoje laidos rubrikų Paulius Ambrazevičius keliauja po Lietuvą futbolą smagiai žiūrėdamas kartu su įžymybėmis, darbo kolektyvais, šeimomis, sykį varžybas jis stebėjo su aistringa LNK žinių komanda televizijos žinių studijoje. Iki EURO 2020 finalo liko dar dešimt dienų, penktadienį prasideda pirmieji ketvirtfinaliai, žiūrovai „Laisvame smūgyje“ išvys  dar ne vieną Pauliaus reportažą, o kol kas jis dalinasi savo įsimintiniausiais filmavimų įspūdžiais.  

„Buvo labai smagių filmavimų, pasirodo, daug žinomų Lietuvos žmonių yra kieme ar mokykloje bandę žaisti futbolą. Rolandas Vilkončius dėl ūgio visada būdavo statomas į vartus, kol neapsikentęs nudaužytų blauzdų perėjo į krepšinį, Arūnas Gelažninkas žaidė futbolą Neveronių gimnazijos komandoje. Viename filmavime sužinojau, kad Mantas Bartuševičius kieme kartą vos neįmušė per save, kas yra labai techniškai sudėtingas įvartis – Mantas iki šiol nežino pats, kaip taip pavyko“, – šypsosi Paulius Ambrazevičius.

Iš kitų įsimintinų istorijų Paulius atskleidžia dar vieną – apie Justiną Jarutį. „Justinas Jarutis prisipažino vos keletą kartų susipykęs su savo grupės draugu iš „Freaks on Floor“ Roku Beliukevičium, ir vienas kartas buvo dėl… futbolo.

„Po italų pergalės 2006 metų pasaulio čempionato finale Justinas ant užpakalio užsirašė „Italy“ ir sakė, kad, jei šiemet italai laimės Europos čempionatą, gali būti, kad jis tą pakartos.

Labai džiaugiuosi, kad pavyko įkalbėti keletą žinomų porų, kad jie leistų vienas kitam žiūrėti futbolą, o labiausiai didžiuojuosi tuo, kad po mano įtikinėjimų Merūnas sutiko, kad Erika žiūrėtų futbolą, tam reikėjo pažadėti, kad ateisiu padėti prižiūrėti jų namus“, – pasakoja Paulius Ambrazevičius.

Vienas iš čempionato rungtynių „Italija – Šveicarija“ Paulius Ambrazevičius pasižiūrėti kartu pakvietė keliautoją Orijų Gasanovą.

„Nedaug kas žino, kad turėjau tapti futbolininku! – Pauliui atskleidė Orijus. – Turėjau tokią vaikystės svajonę.  Daug metų lankiau futbolą, kiek prisimenu, visai neblogai sekėsi. Bet kai treneris pamatė, kad bėgiodamas paskui kamuolį dūstu, liepė atnešti sveikatos pažymą iš daktarės“.

Deja, diagnozuota klastinga kvėpavimo takų liga – astma – sugriovė vaikiškus Orijaus planus. „Pažymos negavau, futbolo lankyti negalėjau. Tada, prisimenu, bandžiau komentuoti rungtynes, kieme ar mokykloje, nebeprisimenu, bet karjera tęsėsi gal tik vieną dieną, o gal dvi. Nuo sporto tolau šviesmečiais. Bet futbolas iki šiol liko mano mylimiausia sporto šaka. Pastoviai rungtynių nežiūriu, bet čempionatus be galo mėgstu“, – prisipažino Orijus Gasanovas, kuris šiame UEFA čempionate pagyrų negaili Italijos rinktinei.

UEFA EURO 2020 skirta laida „Laisvas smūgis“ su Pauliumi Ambrazevičiumi – per LNK ir BTV prieš ir po kiekvienų čempionato varžybų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: