TV3 nuotr.

Svajonių proga: atskleiskite, kaip muzika jus suartina ir laimėkite vertingą prizą!

TV3 projektas „X faktorius“ – šventė ne tik dalyviams, visą gyvenimą svajojusiems apie didžiąją sceną, bet ir be muzikos negalintiems žiūrovams. Jau trečius metus iš eilės muzikinis projektas kartu su TV3 televizija ir „Norfa“ skelbia apie socialinę iniciatyvą „Muzika suartina“. Konkursas skirtas visiems, svajojantiems laimėti muzikos klasės inventoriaus atnaujinimą.

Jame dalyvauti gali visi, o ir tą padaryti yra be galo paprasta. Visai nesvarbu, kur muzikuojate: gimnazijoje, muzikos mokykloje, vaikų ir jaunimo ar senjorų centre, kultūros namuose ar bet kur kitur – tai gali būti jūsų šansas!

Viskas, ką reikia padaryti – užpildyti anketą adresu tv3.lt/muzika-suartina ir pridėti vaizdo įrašą ar nuotrauką, kuri geriausiai atskleistų, kaip muzika jus suvienija. Galiausiai, skiltyje „Aprašymas“ papasakokite, kodėl būtent jūsų kolektyvui reikalingas patalpos, kurioje muzikuojate ar instrumentų atnaujinimas. Ir viskas – jūs jau dalyvaujate!

Atlikus šiuos kelis paprastus žingsnius, beliks kantriai laukti lapkričio 20 dienos, kai bus paskelbtas laimėtojas – kolektyvas, kuriam bus atnaujinta muzikavimo patalpa ir nupirkta instrumentų. Paramos vertė siekia net iki 14 500 eurų!

Kaip sako vienas iš „X faktoriaus“ teisėjų, dainininkas Saulius Urbonavičius-Samas, muzika žmogaus raidoje yra tokia pat svarbi kaip ir tikslieji mokslai ar kalbos.

„Norime atkreipti dėmesį į muzikos bei muzikinio ugdymo svarbą, todėl inicijuojame projektą „Muzika suartina“. Ne paslaptis, kad daugumoje ugdymo įstaigų labai trūksta priemonių norintiems muzikuoti, nors šiais laikais, rodos, galimybės įsigyti net ir nebrangių muzikinių instrumentų yra plačios,“ – pasakoja S. Urbonavičius-Samas.

Kaip pastebi dainininkas, ne ką mažiau nei surasti talentus, lygiai taip pat svarbu lavinti ir jau turimus. Būtent tą siekia padaryti ir ši graži iniciatyva:  „Manau, kad labai svarbi yra mūsų aplinka – ji gali arba talentą stabdyti, arba jį paskatinti. Šios iniciatyvos metu mes norime suteikti talentams galimybę tobulinti savo įgūdžius bei leisti augti.“

O būsimiems šių metų socialinės iniciatyvos dalyviams S. Urbonavičius-Samas nori palinkėti keleto paprastų, tačiau be galo svarbių dalykų.

„Visiems šių metų dalyviams linkiu aktyvumo ir išradingumo. Juk akivaizdu, kad mes pažadais nesimėtome, viską, ką pažadame – įvykdome. Kuo išradingiau save pristatysite, tuo daugiau šansų laimėti „Muzika suartina“ projektą“, – skatina nelikti abejingiems S. Urbonavičius-Samas.

Anketą pildykite čia: https://www.tv3.lt/muzika-suartina!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: