Laisvalaikis - Pramogos - 2021-10-01

Svarbu ne tik tai, ką dovanojate, bet ir kaip

Gimtadienis, Kalėdos, vestuvių metinės – tai tik kelios iš nedaugelio progų, kurioms atėjus, norime pradžiuginti bei palepinti sau brangius žmones. Žinoma, dovana tampa vienu paprasčiausių sprendimų. Ne paslaptis, kad bet kuris mums artimas žmogus visada nori kokio nors daikto, patirčių ar įspūdžių ir mes turime puikias progas išpildyti jų svajones. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad svarbu yra ne tik ką dovanojate, bet ir kaip. Taigi, siūlome atkreipti dėmesį, kaip reikėtų elgtis, kad dovana taptų dar įsimintinesne..

Pamirškite tradicinius vokus ar dovanų maišelius

Visai nesvarbu, kokia yra dovana – kvietimas pramogai ar poilsiui (šimtus jų rasite užsukę į Laisvalaikio dovanos) ar daiktas, tokią dovaną reikia kažkur patalpinti. Kaip žinia, dažniausiai pasirenkami tradiciniai sprendimai, pavyzdžiui, vokas ar dovanų maišelis. Taip, tai yra tikrai estetiška ir patogu. Tačiau, ar tai tikrai geriausias variantas, kai noris nustebinti, kai norsi, kad dovana ir jos įtekimas įsimintų ilgam? Tikrai ne. Tad, jei svajojate suteikti dar daugiau malonų akimirkų, pats metas tradicinius vokus arba dovanų maišelius iškeisti į kitokius sprendimus. Patys gaminkite vokus ar maišelius iš įdomios, netikėtos medžiagos. Jei dovana nedidelė, ją paslėpti galite savo rankomis sukurtoje puokštėje ar savo rankomis pagamintuose saldumynuose.

Pamirškite ir tradicinius sveikinimus

Ką daro daugelis iš mūsų, kuomet reikia įteikti dovaną? Taip, žinoma, pasakome ir sveikinimo žodžius, tačiau… Dažniausiai tai būna interneto svetainėse surasti sveikinimo žodžiai. Ar tai tikrai yra pats geriausias pasirinkimas, jei norite nustebinti ir paversti dovanos įtekimą įsiminti procesu? Tikrai ne. Išskirtinių emocijų bus kur kas daugiau tuo atveju, jei vietoje standartinio sveikinimo surasto internete, rinksitės savo pačių sudėliotus žodžius. Ir tai tikrai nėra sudėtinga, kaip daugeliui gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesiog mintyse prisiminkite, kokį bendrą kelią nuėjote su tuo žmogumi, kokius įvykius kartu patyrėte, kokios emocijos jus lydėjo visus bendravimo metus. Jus tikrai netruks aplankyti gražūs prisiminimai, kurie inspiruos unikaliems ir išskirtiniams sveikinimo žodžiams.

Svarbu ir metas, kuomet įteikiate dovaną

Jei norite, kad dovanos įteikimas taptų dar ypatingesne akimirka, dėmesį verta atkreipti ir į laiką, kuomet ją įteiksite. Žinoma, toks pasiūlymas netiks bet kokia proga, tačiau, jei dovana bus įteikiama per gimtadienį arba vestuvių metinių proga, tai asmuo, kuriam ši dovana ir bus skirta, tikrai pasijus ir dar ypatingesniu, jei ją įteiksite  tą valandą ir minutę, kai buvo užfiksuotas gimimas ar įregistruota santuoka.

Taigi, labai svarbu ne tik tai, ką dovanojate, bet ir kaip. Na, o šios idėjos tikrai pavers dovanos įtekimą labai įspūdingu ir nepamirštamu procesu. Tad to ir linkime.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: