Laisvalaikis - Pramogos - 2021-04-14

Svarstote apie SPA? Rekomendacijos, kaip išsirinkti spa centrą

Spa centrų galima rasti bene kiekviename didesniame mieste. Tačiau jei nesate anksčiau lankęsi spa procedūrose, tinkamiausio spa centro paieška gali tapti nelengva užduotimi. Šios rekomendacijos jums padės atrasti geriausią sprendimą.

Susipažinkite su skirtingais SPA tipais

Dienos spa pasiūlymai išsiskiria tuo, jog jose nėra apgyvendinimo paslaugų. Kitaip tariant, į dienos spa vykstama valandai ar kelioms be nakvynės. Dienos spa metu galite išbandyti vieną ar kelias procedūras (pavyzdžiui, viso kūno masažą, manikiūrą, pedikiūrą, apsilankymą pirtyje) arba įsigyti visų paslaugų paketą ir per turimas valandas mėgautis procedūromis ir paslaugomis, kokių tuo metu norisi. Dienos spa paslaugos teikiamos visuose spa centruose.

Spa su nakvyne pasiūlymuose yra teikiamos apgyvendinimo paslaugos. Šis pasirinkimas yra tinkamas tiems, kurie nori mėgautis buvimu spa centre visą savaitgalį ar daugiau dienų. Spa su nakvyne leidžia efektyviau pasiilsėti ir pakeisti įprastą aplinką. Spa su nakvyne įprastai teikiami sanatorijose, viešbučiuose.

Pasidomėkite atsiliepimais, pasiteiraukite rekomendacijų

Lengviausias būdas išsirinkti spa centrą – pasidomėti jūsų vietovėje esančių spa centrų reputacija ir vertinimu. Daugelis spa centrų pateikia klientų atsiliepimų – jų galite rasti ir spa centrų socialinių tinklų paskyrose. Gali būti naudinga pasiteirauti draugų, giminaičių ar kolegų rekomendacijų, išbandžiusių ar dažnai besilankančių spa centruose. Verta pateikti užklausų socialiniuose tinkluose ar internetiniuose, kad sužinotumėte apie jus dominančių spa centrų teikiamų paslaugų kokybę „iš pirmų lūpų“.

Įvertinkite įstaigas patys

Jei tik yra galimybė – dar neužsisakę paslaugų apsilankykite spa centruose ir pajuskite jose tvyrančią atmosferą. Dažnai pirmas įspūdis pasako daug daugiau, nei galime numanyti. O jei nėra galimybės gyvai pamatyti spa centrų, pasidomėkite, kokia įranga yra naudojama jus dominančių paslaugų ar procedūrų metu, kokių prekės ženklų produktai yra naudojami. Įrangos ir produkcijos kokybė turėtų būti jūsų prioritetu. Apžiūrėkite spa centrų nuotraukas internete, paskambinkite į administracijas pasiteirauti jums rūpimų klausimų.

Įvertinkite teikiamus pasiūlymus

Atsirinkę keletą jus dominančių spa centrų, skirkite laiko jų teikiamų paslaugų ar paslaugų paketų analizei. Vykstant pirmą kartą į spa centrą, verta rinktis spa centrų teikiamus paslaugų pasiūlymus – tuomet neteks atvykus į spa svarstyti, kokias procedūras turėtumėte išbandyti. Pavyzdžiui, skirtinguose Vytautas Mineral SPA  pasiūlymuose yra įtrauktos procedūros, paslaugos veiklos, kurios bus prieinamos viešnagės metu. Be to, pasiūlymai varijuoja ir pagal žmonių skaičių, įskaičiuotas nakvynės paras. Tokiu būdu vienu paspaudimu susikursite atostogas, kurių metu neteks svarstyti, kaip išnaudoti laiką.

Pasidomėkite darbuotojų patirtimi, kvalifikacija

Puiki spa centro atmosfera, aukštos kokybės apgyvendinimo paslaugos ir platus teikiamų procedūrų sąrašas dar nereiškia, kad spa centre patirsite profesionalias ir kokybiškas spa paslaugas. Žinoma, jei vykstate į baseinų ar pirčių kompleksus, spa centro darbuotojų kvalifikacija neturi reikšmės. Tačiau jei norite išbandyti grožio ar – tuo labiau – gydomąsias procedūras, svarbu pasidomėti specialistų patirtimi ir kvalifikacija. Tai labai svarbu, kadangi procedūros, atliekamos neprofesionalių ar mažai patirties turinčių specialistų, gali ne tik nesuteikti teigiamo efekto, tačiau ir pakenkti sveikatai.

Kad įvertintumėte darbuotojų kvalifikaciją, galite susisiekti su spa centru ir paprašyti pateikti informacijos apie jame dirbančius specialistus – jų išsilavinimą, darbinę patirtį. Jei spa centras vadovaujasi profesionalumo ir kokybės principais, jis jums lengvai suteiks šią informaciją.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: