Grožis - Laisvalaikis - Mada - 2021-07-28

Švarus šviesių plaukų atspalvis – stilisto profesionalumo ir dėmesingos priežiūros rezultatas

Kaip išvengti nepageidaujamo plaukų gelsvumo? Šis klausimas aktualus visoms plaukus šviesinančioms moterims, nepriklausomai nuo to, kokiam stilistui jos patiki plaukų dažymą, ar kurį iš madingų „blond“ atspalvių pasirinko pastarąjį kartą. Siekiant, kad puikus stilisto darbo rezultatas džiugintų kuo ilgiau, labai svarbi yra dėmesinga kasdienė šviesintų plaukų priežiūra. Švarų, nenugeltonavusį „blond“ atspalvį išsaugosite iki kito apsilankymo pas stilistą, tik tuo atveju, jei dažytus plaukus dėmesingai prižiūrėsite namuose.

Šviesintų plaukų priežiūrai naudokite specialiai jų poreikiams sukurtus produktus

Paprastai, dar sėdint salono kėdėje stilistai savo klientes supažindina su svarbiausiomis šviesintų plaukų priežiūros taisyklėmis bei rekomenduoja kokybiškas plaukų priežiūros priemones.

Plaukų stilistas, grožio salonų tinklo UNISON bendraįkūrėjas Andrius Mašauskas šviesindamas plaukus savo klientėms rekomenduoja shop.ATWINS.lt įsigyti Evo Fabuloso Blonde šampūno ir kondicionieriaus duetą. Šis plauką tausojantis šampūnas švelniai valo ir kartu neutralizuoja nepageidaujamus vario, gelsvus atspalvius, o tuo pačiu ir minkština bei stiprina plaukus. Kartu naudojamas Evo Fabuloso Blonde spalvos palaikymo kondicionierius akimirksniu užbaigia procesą dar labiau sustiprindamas atspalvį, atgaivindamas plaukų struktūrą bei grąžina sveikų plaukų žvilgesį. Naudojant šias priemones bus paprasta išsaugoti tolygų šviesų plaukų atspalvį bei panaikinti geltonus tonus.

Vanduo – reikšmingesnis nei manėte

Siekiant neišplauti šalto „blond“ plaukų tono, verta atkreipti dėmesį ir į vandenį. Stilistai rekomenduoja po dažymo procedūros plaukų neplauti 48 valandas. Plaunant galvą visada rinkitės vėsesnę vandens temperatūrą. Veikiant aukštesnei temperatūrai atsiveria plauko kutikulės ir tokiu būdu plačiai „atveriamos“ durys išsiplauti pigmentams. Keliais laipsniais vėsesnis vanduo kuo puikiausiai išskalaus šampūną ar kondicionierių, tačiau švaraus platininio atspalvio plaukų nenuplaus iki nepageidaujamų gelsvų tonų.

Beje, kalbant apie vandenį, verta įsidėmėti, kad  baseino vanduo, kuriame yra chloro. Einant į baseiną nepamirškite pasiimti kepurėlės, o po apsilankymo nedelsiant išsiplaukite plaukus ir sudrėkinkite kondicionieriumi.

Saugant plauką nuo pažeidimų, saugoma ir jo spalva

Norint išsaugoti tobulą šviesintų plaukų atspalvį, derėtų ne tik rinktis specialias, dažytiems plaukams skirtas kasdienės priežiūros priemones, bet ir skirti daugiau dėmesio plaukų puoselėjimui bei rūpestingiau juos saugoti nuo žalingų veiksnių. Šviesinti plaukai ilgesnį laiką išsaugos tobulą toną, jei bus sveiki ir neišsausėję. Tai reiškia, kad derėtų skirti šiek tiek daugiau nei paprastai dėmesio plaukų apsaugai nuo karščio, UV spindulių ir kitų veiksnių, galinčių pažeisti plauko struktūrą.

Neskubėkite pasimesti, jeigu patarimas nenaudoti plaukų džiovintuvo ar karštų formavimo įrankių, jums prilygsta pasiūlymui nesišukuoti. Pakanka prieš naudojant plaukų tiesinimo arba garbanojimo žnyples įprasti plaukus papurkšti priemone, saugančia plaukus nuo karštų šukavimo įrankių. Vasarą būtinai turėkite ir nepamirškite naudoti plaukų apsaugos nuo UV spindulių.

Nors švarus „blond“ atspalvis gali pasirodyti gana įnoringas ir reiklus, tačiau pakanka įsigyti vos keletą papildomų plaukų priežiūros produktų – tonuojančio šampūno ir kondicionieriaus duetą bei apsaugos priemones. Savo ruožtu, įprotis saugoti ir tausoti plaukus tirai bus naudingas ir pakeitus plaukų spalvą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: