Pradžia Kultūros naujienos Svečiuose – profesorius Algis Mickūnas

Svečiuose – profesorius Algis Mickūnas

0

Spalio 13 d. (penktadienį) 16 val. konferencijų salėje – Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14, Panevėžys) vyks filosofo, žymaus išeivijos kultūros ir visuomenės veikėjo, Ohajo (JAV) universiteto filosofijos profesoriaus Algio Mickūno paskaita „Kas yra Lietuva?“.

Algis Mickūnas – vienas iškiliausių lietuvių išeivijos filosofų, tarptautiniu mastu pripažintas mokslininkas, Lietuvos mokslų akademijos narys, Vilniaus universiteto, Mykolo Riomerio universiteto ir Klaipėdos universiteto garbės daktaras. Paskelbęs daugiau nei tūkstantį mokslinių straipsnių tarptautiniuose filosofijos moksliniuose žurnaluose, skaitė pranešimus daugelyje tarptautinių konferencijų ir simpoziumų.

2017 m. 60-ajame „Santaros-Šviesos“ suvažiavime Algiui Mickūnui už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui, už bendruomeniškumo stiprinimą, už asmeninę atsakomybę kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką įteiktas aukščiausias Kultūros ministerijos apdovanojimas – garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“.

Kviečiame susitikti!

Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos nuotrauka

 

 

Vilija Stokienė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.