Bendruomenės naujienosReporteris

Sveikatinimo projektas „Sveiki kaip ąžuolai- 3“

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje nuo rugsėjo iki Kalėdų švenčių vykdytas daug puikių emocijų sukėlęs sveikatinimo projektas „Sveiki kaip ąžuolai- 3“.

Projektas įgyvendintas bendradarbiaujant su Panevėžio miesto Savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyriaus Sveikatos poskyriu.

Projekto dienoraštyje: Akcija „Apibėk mokyklą“, Sveikos mitybos diena „Ar žinai, ką valgai?“, “Mažųjų ąžuoliečių olimpiada-3”, “Linksmosios estafetės”.

Vykdant projektą ieškoma sveikos gyvensenos veiksnių mokiniams artimoje aplinkoje. Mokiniai skatinami daugiau judėti, kaitalioti protinę veiklą su fizine. Ugdomi įpročiai sveikai ir subalansuotai maitintis. Sveikos mitybos žinios taikomos praktinėse veiklose. Linksmos sporto šventės organizuojamos ne tik mokyklos bendruomenei, bet ir mokyklos mikrorajono lopšelių- darželių ugdytiniams ir jų tėveliams. Renginiuose dalyvauja „Purienos“, „Vyturėlio“, „Diemedžio“ ir „Aušros“ lopšelių- darželių priešmokyklinių grupių ugdytiniai.

Organizuojamų veiklų metu patiriamos teigiamos emocijos, skatinamas noras judėti, garbingai rungtyniauti.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Sigita Andrijauskienė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.