Sveikatos stiprinimo mėnesį ligonių kasa kviečia panevėžiečius atviram pokalbiui

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) atsiliepė į Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kvietimą prisidėti prie jų rengiamo projekto „Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje“. Šį mėnesį miesto gyventojams ligonių kasa skirs Atvirų durų antradienius ir pakvies dalyvauti viktorinoje bei spręsti kryžiažodį. Visų renginių tikslas – skatinti panevėžiečius labiau rūpintis savo sveikata.

Atvirų durų dienos „Klausk ir žinok“ Panevėžio TLK numatomos kiekvieną spalio mėn. antradienį 15 val. (6, 13, 20 ir 27 dienomis). Jos skirtos visiems norintiesiems suprasti, kaip veikia privalomojo sveikatos draudimo sistema, kokios yra paciento teisės, susipažinti su sveikatos priežiūros paslaugų kompensavimo mechanizmu, galimybėmis gydytis užsienyje ir kt. Miesto gyventojai, norintys skelbiamu laiku apsilankyti Panevėžio TLK, gali iš anksto pateikti klausimus tel. (8 45) 508761 arba el. paštu paninfo@vlk.lt. arba juos užduoti atvykę į įstaigą. Pageidautina išankstinė dalyvių registracija aukščiau nurodytu tel. arba el. paštu.

Spalio 10 ir 17 d. Panevėžio TLK ir dienraštis „Sekundė“ pakvies panevėžiečius spręsti 2 kryžiažodžius „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?“ Po 2 burtų keliu atrinktus asmenis, teisingai išsprendusius vieną ir kitą kryžiažodį, Panevėžio TLK apdovanos.

Spalio 19–31 d. Panevėžio TLK organizuoja viktoriną „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?“ ir kviečia joje dalyvauti Panevėžio miesto, apskrities 9–11 klasių (1–3 gimnazijų klasių) ir profesinių mokyklų mokinius. Į viktorinos, skirtos Sveikatos stiprinimo mėnesiui, klausimus nuo spalio 19 iki 31 d. bus galima atsakyti internete www.paneveziotlk.lt. Laimėtojų lauks prizai.

 

Panevėžio teritorinė ligonių kasa


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

One Comment

  • pas šeimos gydytoja talonas po 30 dienų, vat taip veika jusu suš ta sistema.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *