AINA.LT nuotr.

Švenčių proga pasveikinti Panevėžio ligoninėje dirbantys ukrainiečiai, aplankyti sunkiai sergantys ligoniai

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus Arvydo Skorupsko iniciatyva Artėjančių švenčių proga pasveikinti Panevėžio ligoninėje dirbantys ukrainiečiai.

„Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenės vardu sveikinu Jus, mieli ukrainiečiai, artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų, 2023 – ųjų, metų proga. Tenka apgailestauti, kad jūs neturite galimybės susėsti prie stalo su visa savo šeima, bet Kalėdos stebuklų metas ir mes visi tikime šviesia ateitimi. Tvirtai tikėkime, kad visos šios negandos yra laikinos ir į Jūsų šalį, Jūsų namus, Jūsų širdis grįš gražus, orus gyvenimas, kupinas meilės, džiaugsmo ir pilnatvės ir jūs visi galėsite pilnavertiškai švęsti Kalėdas. Sveikinu Jus, mielieji, nuoširdžiai linkiu visų Jūsų lūkesčių ir svajonių išsipildymo“ – kalbėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Šiuo metu ligoninėje įvairiose pareigose dirba 19 Ukrainos piliečių. Ligoninės direktorius visiems įteikė kuklias šventines dovanas.

Susitikime dalyvavo ir Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas, kuris kiekvienam susitikime dalyvavusiam ukrainiečiui dovanojo ir kalėdaičių.

Po susitikimo su ukrainiečiais, Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas, lydimas ligoninės direktoriaus bei Švč. Trejybės bažnyčios dekano, ligoninės kapeliono Pavel Andžejevski lankė šioje gydymo įstaigoje besigydančius ligonius.

Susitikęs su pacientais, vyskupas emeritas J. Kauneckas sveikino su artėjančiomis šventėmis, linkėjo  kuo greičiau pasveikti ir grįžti į namus pas savo artimuosius, dėkojo visiems geros valios žmonėms, o, ypač, medikams, kurie slaugo ir gydo sergančiuosius, padeda jiems, rūpinasi jų sveikata ir buitimi.

Lankydamasis ligoninėje  vyskupas emeritas Jonas Kauneckas pacientams ir ligoninės darbuotojams dalino kalėdaičius, visiems linkėdamas gražių ir jaukių švenčių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: