Šventė dovanojo puikių įspūdžių, paskatino domėtis Lietuva bei gerais darbais ją puošti

Taip apie mokykloje vykusią Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, šventę, skirtą Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti, galėtų pasakyti Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos bendruomenė. Ir mokytojai, ir mokiniai labai stengėsi, kad šventinė diena būtų turininga, įsimintina, teiktų džiaugsmą, žadintų pasididžiavimą savo Tėvyne. Šventėje netrūko įvairiausių renginių.

Protmūšis „Pažinkime Lietuvą“, kuriam užduotis kūrė visų dalykų mokytojai, skatino mokinius parodyti savo žinias apie Lietuvos žymius žmones, istoriją, gamtą, miestus, architektūros paminklus, lietuvių kalbą, papročius, tradicijas. Pilietiškumo pamoka „Ne žodžiais, o darbais mes Tėvynę mylime“, kurią vedė VšĮ „Pozityvūs pokyčiai“ vadovas Karolis Sargūnas, vertė susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų gali duoti Tėvynei. Sporto salėje vyko įvairiausios nuotaikingos, netikėtos sporto rungtys. Šventei baigiantis kiekvienas kūrė linkėjimą Lietuvai, jame išsakė savo svajones, troškimus, kokią ateities Lietuvą norėtų matyti.

Šypsenos, žibančios vaikų akys, linksmas klegesys liudijo, kad šventė buvo tikrai šventiška. Būtent tokių, įdomių, visus įtraukiančių, uždegančių, švenčių ir reikia .

Aušra Vaitkienė
Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: