Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-04-10

Šventiniam savaitgaliui – pozityvumo užtaisas

TV3 tęsia pozityvumo kampaniją ir spalvingiausioms metų  šventėms Šv. Velykoms paruošė ypač nuotaikingą programą, kurioje specialiai šventėms sukurtos laidos, koncertai, nauji serialai ir pozityvūs filmai vaikams bei visai šeimai. Viskas tam, kad žmonės liktų namuose ir praleistų smagiai šventes.

Šeštadienį prie TV ekranų susiburti kvies šventinė, jautri, graži, specialiai šventėms sukurta programa „Velykos #IšNamų“. Žiūrovai išvys  mylimiausių Lietuvos atlikėjų – Jazzu, Sauliaus Prūsaičio, Marijaus Mikutavičiaus, Andriaus Rimiškio, Rafailo Karpio, Ingos Jankauskaitės, „Bix“, „Mango“, „Pikaso“ ir daugelio kitų pasirodymus iš namų, įdomius pokalbius su garsiais šalies sportininkais, menininkais, visuomenės veikėjais. Taip pat laidos metu galės balsuoti ir rinkti „Margučių čempionato“ nugalėtoją. Tiesioginėje transliacijos metu vedėjai, pašnekovai, atlikėjai skleis gerą nuotaiką ir neš pozityvią žinutę: „Nors nutolę, bet kartu!“.

Sekmadienį žiūrovų laukia itin populiaraus, daugybę apdovanojimų pelniusio, amerikiečių draminio serialo „Tai – mes“ premjera. Tai nuotaikinga gyvenimiška drama, pasakojanti vienos šeimos kelių kartų istoriją. Gerą nuotaiką pratęs gražiausių pasirodymų kupinas šou – „Lietuvos talentai. Supervaikai“.

Pirmadienį linksmai kvatotis kviesime su laida „#IšNamų“, kurioje šmaikštieji Orestas ir Džilda Vaigauskai pasakos kaip patys švenčia Velykas, kalbins garsiausią Lietuvos mados korifėjų Juozą Statkevičių apie šventinį stilių, bendraus su žinomu etnologo Libertu Klimka apie margučius, skambins Arūnui Valinskui ir apžvelgs juokingiausius Lietuvos ir Pasaulio vaizdelius iš namų.

Šventinį savaitgalį bus gausu ir gražių filmų vaikams bei visai šeimai, pavyzdžiui, penktadienį vaikams – „Vajana“, šeštadienį drama „Apdovanotieji“ – apie ypatingų matematinių gebėjimų turinčia mergaitę, sekmadienį linksma veiksmo komedija „Kingsman. Aukso ratas“,  o pirmadienį Oskaru apdovanota juosta „Žalioji knyga“ apie dviejų be galo skirtingų vyrų, talentingo juodaodžio pianisto ir netašyto italų kilmės apsaugininko, kelionę į Amerikos pietus. Tikrais įvykiais paremta juosta pasakoja apie vertybes ir draugystės svarbą pasaulyje, kur žmogus sutinkamas tik pagal savo odos spalvą.

Šventes švęskime namuose su TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: