Svetlana Aleksijevič šiandien ATVYKS į premjerą „ČERNOBYLIO MALDA“ ir jos kūrybos vakarą!

„Galime lengviau atsikvėpti, nes nieko nėra neįmanomo!”, – rašoma naujausiame J. Miltinio dramos teatro pranešime. Juozo Miltinio dramos teatro vadovas ir Užsienio reikalų ministerija padarė viską, kad šį vakarą Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro žiūrovai turėtų galimybę išvysti Nobelio premijos laureatę Svetlaną Aleksijevič!

Svetlana Aleksijevič šiandien ATVYKS į premjerą „ČERNOBYLIO MALDA“ ir jos kūrybos vakarą!

Dėjome dideles pastangas, kad tai įvyktų.

Vakar Panevėžio J. Miltinio dramos teatras informavo, kad dėl techninių kliūčių susijusių su vizos išdavimu Nobelio premijos laureatė Svetlana Aleksijevič negalėjo atvykti į Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą.

Spektaklio „ČERNOBYLIO MALDA“ premjera įvyks kaip ir buvo planuota – balandžio 30 d. 18 val. Po spektaklio taip pat, įvyks Svetlanos Aleksijevič kūrybos vakaras.

Nobelio premijos laureatė teletilto ir išmaniųjų technologijų pagalba bendraus su žiūrovais atvykusiais į jos kūrybos vakarą. Nobelio premijos laureatės kūrybos vakarą moderuos Ginas Dabašinskas, scenoje diskusijoje dalyvaus Europos parlamento Žaliųjų frankcijos pirmininkė Rebecca Harms ir Juozo Miltinio dramos teatro vadovas Linas Marijus Zaikauskas.

 

Juozo Miltinio dramos teatras.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: